Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6 hónapos korban elvégezteth...

A 6 hónapos korban elvégeztethető szemvizsgálat? Ugy tudom van ingyenes is. Érdemes feliratkozni rá? Mit vizsgálnak akkor?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapból nincs ilyen vizsgálat tudtommal, csak ha a gyerekorvos ad beutalót mert valami problémát talál. Az én fiam koraszülött volt, nem volt ilyen vizsgálat, én a saját megnyugtatásom miatt vittem el 2 évesen egy magánrendelőbe, ahol nem találtak semmit.
2009. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod nincs gond a baba szemével sztem ne vidd, ne tedd ki feleslegesen sem magad, sem a babát egy elég drasztikus vizsgálatnak. Az én kicsim koraszülött volt, azért kellett elmennünk, de végig sírtam vele a "beavatkozást". Kampókkal feszítették ki a kis szemhéjját és úgy " turkált" benne a doki! :(
2009. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk a 3 hónapos fiammal könnycsatorna átmosáson a szemészeten. A doktornéni azt mondta, hogy ha nincs probléma, akkor legközelebb 1 éves korában kell őt vinni ellenőrzésre.
2009. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!