Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves státushoz hozzátartozik...

1éves státushoz hozzátartozik a szemvizsgálat? Barátnőméket elküldték szemészetre, mondván ilyenkor kötelező. Én még nem hallottam erről.

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem tartozik hozzá (Bp), ettől függetlenül megkérdeztük a szemészt, amikor mi mentünk (mindketten a férjemmel szemüvegesek vagyunk, mint mindenki a családban), azt mondta a szemész, csak akkor vigyük a gyereket, ha gyanú van arra, hogy rossz a szeme.
2010. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónaposan visszük a fiamat, mert a férjem szeme +7 dioptriás. Ez a legkorábbi időpont, hogy megvizsgálják a szemét, a gyerekorvos mondta. Egyébként nem kötelező a vizsgálat, ha a családban rendben van a szeme mindenkinek.
2010. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nállunk sem küldik el alapbol szemészetre a kicsit. de mi mentünk mert kicsit bandzsitott mégnéha, de kiderült h csak közel és mélyen ülnek a szemei, és csak látszolag bandzsi, és nicns semmi baja szerencsére.
2010. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a gyerekorvosnál felmerül a "gyanú", hogy valami gond van a gyerek szemével, akkor elküld!

De nem kötelező, ha ő az egy éves státusznál nem lát semmi gyanúsat.

Azért jó megnézetni, ártani biztos nem fog!

2010. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kötelező, magamtól vittem el a babámat 11 hónaposan (mert nekem rossz a szemem). Ingyenes volt.
2010. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk Szegeden a doktornénink mindenkit elküld szemvizsgálatra. A szemészeten is kérdezték, hogy 1 éves státuszra kérjük-e az időpontot, úgyhogy szerintem nem csak a mi dokink küldi a gyerekeket vizsgálatra.
2010. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi is szegediek vagyunk.Köszi mindenkinek.
2010. márc. 4. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!