Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vezessük be a tejet a...

Hogyan vezessük be a tejet a baba étrendjébe?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

mármint va tehéntejet?

1 éves kortól lehet adni, de előbb joghurttal érdemes próbálkozni, azt már 6 hós kortól lehet.

Ha kapott tápszert, akkor fokozatosan összekeverve a kettőt, ha simán nem fogadja el (íze miatt) Ha kiütéses, akkor nyílván pár hónap múlva kell újra próbálkozni

2011. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, persze, a tehéntejet. :) Bocsi. Tápszeres. 8 hónapos kora óta kap tejtermékeket.
2011. márc. 21. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom,hogy 1 éves kor után lehet adni.DE ha van tejallergiás a családba,akkor 3 éves kor után lehet adni csak.

Az én fiam 14 hónapos,de még nem adtam neki.Nestlé Juniort iszik.Bár,azt is dúsítanom kell gyümölccsel,darált kekszel vagy babapiskótával mert magába nem issza meg.

2011. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Túl az egy éven, tejallergia nincs. Tehát? :) ő is beba tejitalt iszik még, de már vezetném be a tejet.
2011. ápr. 19. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!