Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhető, hogy a Neogranor...

Elképzelhető, hogy a Neogranormontól tapadt le picit kisfiam fütyije?

Figyelt kérdés

Másfél éves lesz kisfiam, eddig gyönyörűen hátra lehetett húzni neki a bőrt minden este fürdésnél, teljesen fel is jött neki. Viszont egy ideje Neogranormont használunk (ami ugye hámosító kenőcs) Sudokrem helyett. Párom tegnap esti fürdésnél vette észre, hogy picit le van tapadva egy részen a fütyije. Lehet a krémtől? És térjünk vissza a Sudohoz, és majd egy idő után elmúlik a letapadás, vagy mi legyen?

Jövő héten megyünk mondjuk a dokihoz, és rákérdezek, de kíváncsi lennék, nektek mi a tapasztalatotok.


2011. márc. 21. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hiszen az hámosító kenőcs.
2011. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre tippelek. :(

És szerinted? Mit csináljunk? Erőltetni persze nem szeretnénk neki, nehogy berepedés, begyulladás legyen belőle.

2011. márc. 21. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:
a sudo is hámositó,szerintem nem attól,bepanthen és kicsi huzogatás hátha segit.
2011. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bepanthen? Az nem hámosító? Mennyivel másabb a neogranormonnál?
2011. márc. 21. 16:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de én még nem hallottam olyat, hogy a fütyijén fürdésnél hátra kell húzni a bőrt. Ezt hány hetes hónapos kora óta kell csinálni? S gyerekorvos fog szólni? Nekem most 7 hetes a kisfiam.
2011. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ebben az orvosok sem értenek egyet. Egyik azt mondja, hogy 2 évig hozzá se kell nyúlni, a másik meg azt mondja, hogy kezdetektől próbálgatni kell.

A mi dokink azt mondta, majd 6 hónapos kor körül megnézi, milyen a fütyije. De párom fürdetés közben 4 hónapos korában óvatosan próbálgatta neki húzogatni, és két hét alatt az egész bőr hátracsúszott. Azóta minden fürdésnél így tisztítva volt. Csak mostanában kezdtük el a Neogranormont használni a Sudo helyett, és másra nem tudok gondolni, csak erre.

2011. márc. 21. 16:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Én meg azon csodálkozom, hogy kenitek a fütyijét. Tudtommal hámosító kenőccsel a fütyinek a közelébe se kell/lehet menni, a popsikrém a végbél környékére meg a popsira való.


(Mondjuk mi egy ideje moshatózunk, azóta semmilyen popsikrémet nem használunk, és mégis gyönyörű a popsija.)

2011. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Akkor ezek szerint ég ráérünk ezzel,mert nekünk még kicsi a baba. Orvos nem mondott semmit. Nekünk a herezacskóját kell nézegetnünk, mert sajna az egyik nem szállt le.
2011. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A fütyijét nem kenem neki. A popsikrémet is csak napi 2x használjuk, este, fürdetés után, és kaki után. De ha éppen feláll a kukija, vagy dörzsölgeti magát, stb, elkerülhetetlen, hogy akár a pelus anyagára kerülő popsikrém egyáltalán ne találkozzon a fütyivel.
2011. márc. 21. 20:44
 10/11 anonim ***** válasza:
mi is használtunk egy kevés ideig neogranormont popsira,de nem szerettem,mert olyan nehezen jött le fürdésnél,valahogy nem jó az állaga,alig lehetett letörölni.elképzelhető,hogy nálatok is lerakodott.kukit mi sem krémezzük,bepantent használunk popsira.
2011. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!