Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónapos babám még nem...

7,5 hónapos babám még nem kezdett el kúszni. Picit talán hátrafelé. Baj van? Mikor kezdenek el a babák kúszni, négykézláb közelekedni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Az én kisfiam 5 hónaposan kezdett el kúszni, 7 hónaposan felállt, most 10,5 hónapos, és kb 1 hete kezdett el egyedül járni.
2009. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne,mert még az én babám sem kúszik,csak tolatgat,nyolc hós lesz.Amugy azt mondta a védőnő,jó lenne ha nem maradna ki,de nincs semmi baja.
2009. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj nem mindeggyik gyerek mászik az én kisfiam pl:csak gurulva közlekedett.Az hogy mikor kezdik el nagyon válltozó,van olyan kisgyerek aki már 6-7hónaposan és van olyan is aki csak később.
2009. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 8 hónaposan.Az a lényeg hogy önmagához képest a baba jól fejlődjön.
2009. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 6 és fél,még csak most fordul hasra és vissza.Minden gyerek más,a tied is fiú?Azok lustábbak.

Ne mászni tanítsd,hanem ringasd sokat,meg lehet hintáztatni lepedőben,zsip-zsup játék,ilyesmi.

Ne aggódj,nem hiszem,h gond van!

2009. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Mondjuk kislányom 5 héttel korábban született, ez is befolyásolhatja esetleg a lemaadást?
2009. febr. 23. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem befolyásol semmit, nyugodj meg.

Nem baj, ha a srácod még nem másik, a mienk is 13-14 hónapos korában indult el, az idiótább és tapintatlanabb ismerőseink már röhögtek rajta. Aztán most 20 hónapos és egyedül felmegy a lépcsőn, a másik gyerek, aki 3-4 hónappal korábban indult el, csak bukdácsol...


Türelem és nyugalom!! :)

2009. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
enyém időre született 7.5 hós és még csak forog. semmi mást nem csinál. konduktorok szerint nincs baja.
2009. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!