Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakítsam ki a kislányo...

Hogyan alakítsam ki a kislányom napirendjét, alvásidejét?

Figyelt kérdés
6hós eddig anyatejet kapott kizárólag igény szerint szoptattam. Most kezdtük bevezetni az ízeket. Az ebédet kezdjük kiváltani de még utánna szopizik. délelőtt és délután sétálunk 10kor és 3 körül (kicseréltem az ülését is mert a mózesban sírt amikor felébredt.) evést is igyekszem belőni neki hogy 3 óránként egyen többé kevésbé seikerül. Aludni viszont 20-30 perceket alszik. Napi 3-4 alkalommal. Egyszerűen nem alszik többet.Hogy tudnám kialakítani hogy egyszer vagy kétszer aludjon kicsit többet?
2011. márc. 22. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt sehogy nem tudod beállítani.

Nekem tápszeres babám van és mindig is volt egy tág napirend. De 6 hós és napi 3 alkalommal alszik fél órát. De ennek fejébe 2 hós kora óta átalussza az éjszakát.

2011. márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos sehogy. Nálunk is ez volt, bár ennyi idősen már 3szor 30percet aludt. Most 8,5 hós és még mindig így alszik, de van amikor már csak napi 2szor 1órát. Ez tőle függ, ha délelőtt alszik 1órát akkor délben még nem fáradt és csak délután alszik ismét. De van h még mindig 3szor 30perc.
2011. márc. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor nem is töröm magam hogy máshogy aludjon.:)
2011. márc. 22. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!