Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor is ki lehet alakítani a...

Akkor is ki lehet alakítani a napirendet mikor már tud ülni a baba?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert most három hós a lányom és az esti fürdés apa feladata mert az én derekam abszolút nem képes erre sajnos:-( ő viszont fél 9 körül ér haza este mire általában már bealszik a baba. felkelteni nem akarom mert reggel hatig elalszik szépen, így két három naponta fürdik mikor nem alszik el, van hogy minden nap fent van, de mindenki mondja ez késő neki a fürdésre át lehet majd állítani később?
2009. febr. 23. 21:43
 1/5 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem hogy ha tud ülni mert akkor már nem kell tartanom a kádban és tudom fürdetni rendes időben apa nélkül
2009. febr. 23. 21:48
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Persze, h' nem. Azért a katonás napirendnek nincs olyan óriási jelentősége, mint azt például ezen az oldalon szokták néhányan sulykolni. A fürdetés nálunk is apa dolga, ugyanolyan okból, mint nálatok, és mi sem fürdetünk minden nap, és nem mindig ugyanakkor. Nyáron született, eleve kilenc-fél tíz körül fürdettünk akkor, és ez a mai napig nagyjából így maradt. De ha nagyon nyűgös este, akkor simán mehet pancsolni hatkor vagy hétkor, az mindig megnyugtatja. A mi lányunk már elég stabilan ül (6 hónapos), úgyh' már kacérkodom a gondolattal, h' nemsokára egyedül is tudnám fürdetni, csak sajnálom "elvenni" a férjemtől ezt a feladatot, mert annyira élvezik mindketten.
2009. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint persze, h' igen, ki lehet alakítani. Bocs, már fáradok.
2009. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is ezért vannak a babafürdető, hogy abba beltedd, és nem kell tartani. Tudom, törött a gerincem, én sem tudom tartani a babát. VAgy simán fektesd bele a kádba, kevés vízbe, hogy az arca feléig érjen, és fürdesd úgy, akkor sem kell fogni.

Aztán ha tud ülni, akkor van ülőfürdő is, abba is teheted, akkor sem kell fogni. Lányom abban fürdik a kiskádban, és közben én zuhanyozok a nagykádban.

Aztán akkor fürdetsz, amikor nektek jó. Én is fél 9 -kr fürdetek, mert így jön ki a ritmus.

És igen, alakítani is lehet bármikor, csak nem egyik napról a másikra...

2009. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azért a babák is szeretnek ám fürödni, nekik is jólesik, úgyhogy jó lenne, ha minden nap megfürdetnéd.
2009. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!