Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a terhessegi csikokat...

Lehet a terhessegi csikokat barnito kremmel enyhiteni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem lehet eltuntetni de legalabb enyhiteni avval,hogy barnabb lennek.soliba nem megyek nem is napozok.barnitot probalt valaki?barnito utan is lehetett latni a csikokat?
2009. febr. 24. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Barnitótól én mindig sárga lettem,de szoliba járok.Összességében jobb a helyzet,de ahol kitágul-kireped a bőr,az "új"bőr,tehát az leég-piros lesz-,máshol meg barna a bőröm.De eltűnni szerintem nem fog se a barnitótól,se a szolitól.
2009. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem is eltuntetni akartam,azt tudom nem lehet.de koszike
2009. febr. 24. 07:44
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos, hogy valamennyit javul a helyzet a barnítókrémmel, mert eleve a "sötétebb" bőrszín egyenletesebbnek tűnik. Viszont az, hogy a barnítókrémmel mindig egyenletesen szép színed legyen, baromi macerás dolog. Én néhányszor próbáltam a krémet, de folyton foltos voltam tőle, aztán nem vacakoltam vele, már nem is veszek ilyen barnító testápolókat. Most pedig már azért nem, mert mindig attól félek, hogy ahogy a babát megfogom, a bőrömről rákerül az ő bőrére a krém, és nem tudom, hogy milyen hatással van rá ez az anyag.
2009. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazad van.nem valami joa babanak gondolom.azt hiszem marad a eltakaras ruhaval;))
2009. febr. 24. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a barnulas nem segit a csikok enyhiteseben, mindegy, hogy kremet, szolit, vagy termeszetes napfenyt hasznaltam. Nekem nem terhesen repedt meg a borom, hanem gyerekkent a gyors novekedestol mindket felkarom vegigrepedt. Eleg melyen es sok csik van. Ha barnulok, akkor meg jobban latszodnak a csikok, mivel azok nekem teljesen feherek, gyongyhazszinuek es nem barnulnak be, meg csak be sem pirosodnak. Olyan feherek maradnak, amilyenek, korulotte a borom lebarnul, igy meg erosebb a kontraszt. A doki anno azt mondta, hogy mivel melyen szetnyilt a bor, igy a csikokban nincs olyan pigment, ami egyebkent bebarnul a napozaskor, tehat egyaltalan nem is tud ott valtozni a borszin.

Nekem az ido segitett, mivel ez 12 eves koromban tortent, most 25 vagyok es sokat halvanyodtak, meg szerintem mar en is elfogadtam.

Ez meg egyebkent rosszabb, mintha a hasamon lenne, mert nyaron nem tudok anelkul ujjatlan felsot felvenni, hogy legalabb egy ember ne kerdezne ra, hogy miert csikos ott a borom, meg mi az es a pocsom mar kivan azzal, hogy allandoan magyarazkodnom kellene. De mar nem teszem.

Amugy meg nincs olyan ember, akinek elso talalkozaskor ne akadna meg rajta a szeme, eszre lehet venni es ez nagyon zavart regen. Kb 23 eves voltam, amikor eljutottam odaig, hogy nem csak haromnegyedes ujju felsot vegyek fel nyaron a legnagyobb kanikulaban is, sot, mar bulizni is elmertem menni rovid ujjuban.

Annyi szerencsem van, hogy terhesseg alatt a hasamon mar nem repedt a bor, pedig ilyen elozmenyek mellett biztos voltam benne, hogy repedni fog.

2009. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szioka.nekem a feneken vannak a csikok.pedig alig hiztam fel csak 8kilot,de ugy latszxik nem birta a borom,pedig kentem mint az orult eleitol.lassan itt anyar strand,de azthiszem nehezen veszem fel abikinit.majd megszokom remelem.koszonom a valaszotokat
2009. febr. 24. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!