Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel játszik szívesen egy...

Mivel játszik szívesen egy 9-10 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hónapos és már megunta az összes játékát... Próbálok neki mindenféle izgit adni pl. a konyhából, de már sokszor azok is uncsik. Búgócsigánk, labdánk, csörgőnk, kelj fel jancsink van.... Van valami jó ötletetek, hogy miket újítsunk be?
2009. febr. 24. 08:54
 1/6 szikra veronika ***** válasza:
100%

Szia!

Igaz az én kisfiam 8 és fél hónapos de a hinta a mindene. Szerintem a te lányod is örülne neki.

2009. febr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam most lesz 9 hónapos,de mindennel játszana amivel nem szabad.A saját játékai nem igazán érdelkik,pedig nemrég vettem újakat.

Most kapott egy használaton kívüli telefont,távirányítót és egy rossz fényképezőgépet.Ezekkel most elvan.

Amúgy jobb ötletem nincsen,mert most azok kellenek neki amit anyu is használ.(kuka,seprű,vödör stb..)

2009. febr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam,most 9 hós.és az üres flakonokkal,meg a müanyag dobozaimmal szeret játszani.Nem is veszek egyelöre semmilyen drága játékot neki,mert nem kötik le.Az elsötöl kérdezem,milyen hintát vettetek?
2009. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinálj neki titokdobozt, amibe minden nap mást raksz. Műanyag flakon, fakanál, játék, bármi, ami nem káros neki. Ezt add oda neki, hogy kipakolja, nagyon fogja élvezni. Lehet ugyanígy hagyni, hogy szekrényt, fiókot kipakoljon, az enyém ezzel órákig elvan. A tükröt is imádja, meg "olvas". A játékai egy részét pakold el egy pár hétre. Elfelejti, és ha előveszed, olyan, mintha új lenne neki.
2009. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szikra veronika ***** válasza:
1 vagyok. bemész a játékboltba és ott van. én egy egyszerű műanyag hintát vettem amit az ajtóba lehet fúrni
2009. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok függ a babád temperamentumától:

- ha egyedül, ülve eljátszó, csendesebb és türelmesebb baba, akkor olyan dolgot adj, vagy vegyél neki, amivel így játszhat. Például fa vagy műanyag építőkocka, henger, oszlopra tehető-levehető karikák, képes babakönyvek,

- ha eleven, mindenhova "rohangászó", fenekén 5 percig meg nem ülő baba, akkor mozgó játékokat adj. A mi kisfiunk az utóbbi kategória. Nagy kedvenc a dömper, ami még az enyém volt (a padlásról szedte le az anyukám), de lehet most is ilyen "járműveket" kapni.

(Egyébként nálunk is a konyha a kedvenc terep: edények, szekrényajtók, kuka, lapát, flakonok...)

2009. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!