Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt olvastam, hogy valaki...

Itt olvastam, hogy valaki stornóbiztosítást kötött utazás előtt a picire. Mit jelent ez, és miért jó?

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha külföldre mész és lefoglalod az utazási irodánál az kiválasztott szállodai vagy appartmanos ellátást és minden ehhez kapcsolódó szolgáltatást, pl autóbuszt, stb., akkor náluk lehet stornó biztosítást kötni. Nem a babára kötöd, hanem a fizetett utazásra!

Ha a babád lebetegszik az utazás előtt, akár csak 1 nappal is, akkor a befizetett egyész utazás árát vissza fogod kapni és nem veszíted el azt a pénzt, amit befizettél!!!

Ergó, ez egy olyan biztosítás, amit ha megkötsz az utazási irodánál, akkor betegség vagy bármilyen indok nélkül lemondhatod a már kifizetett szállásodat és az árát visszakapod.

Mi eddig csak külföldi utazás esetén vettük igénybe, nem tudom, hogy belföldi utaknál ilyen lehetséges-e.

A stornobiztosítás díja a szállás 5%-ába kerül.

2008. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha mi nem utazási irodán keresztül szeretnénk menni, akkor is lehet ilyet kötni a biztosítónál? Külföldre természetesen.
2008. febr. 7. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
repjegyeknél a légitársaságoknál lehet.
2008. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Keress fel egy biztosítót, pl OTP és kérdezd meg tőlük.
2008. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!