Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírok a 8hónapos lányommal...

Nem bírok a 8hónapos lányommal, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Mostanában teljesen megváltozott,állandóan hisztizik,nem akar a játékaival játszani.Sosem volt állandóan kézben,leraktam és elvolt egyedül.Már tud kúszni,ülni és kapaszkodva feláll.Állandóan kapaszkodik fel valamiben,az kell neki ami nem lehet ha rászólok és elhozom onnan egyből ordít.Ha a konyhában vagyok képes sírva mászni utánam és kapaszkodik fel a lábamon. Semmit nem tudok csinálni tőle.Tudom az a jó ha eleven,csak kicsit sok ez hirtelen.
2011. márc. 23. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk szerencsére csak az este ilyen 6-7 között. ha nyűgi akkor nap közben is, én leülök vele és játszok, de ő szerencsére nevetve jön utánnam.
2011. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az én kisfiam is ilyen volt, és ilyen a mai napig is 1 éves. nem igazán tudsz mit tenni, ez egy ilyen korszak. csak összeszorítod a fogad, és megpróbálsz türelmes lenni. ez van.
2011. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze,próbálok türelmes lenni.Ezeken kívül ő is jó kedvü baba,rengeteget mosolyog.Csak ez most nagyon furcsa.
2011. márc. 23. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Szeresd és legyél nagyon türelmes és ha tudsz vegyél egy hordozókendőt vagy Mei Tait.Nagyon hasznos.Fölteszed a hátadra és tudsz dolgozni közben ő meg nézelődik vagy elalszik.


4 gyerekes Anyuka

2011. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mi is most leszünk 9 hónaposak és nálunk is pár hete kezdődött ugyanez,annak ellenére,hogy egyáltalán nem volt kézhez szoktatva.most sírva jön utánam a konyhába és a fürdőbe is,mikor fürdök,kapaszkodik fel a kádra,hogy vegyem fel és sír :( .nekem is furcsa nagyon,de azt mondták,most ez a korszak jön és majd el fog múlni.kitartás!én lassan akkor lepődök meg,ha nincs a nyomomban:)
2011. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Beleléptetek az un. szeparációs szorongásos korszakba. Most jött rá a kis Drága, hogy anya csak egy van. :)

Türelem, türelem, türelem és fél kézzel is rengetege dolgot meg lehet csinálni, amit nem, arra ott a nappali alvásideje.

Nálunk van egy nagy szabály: gyereket sírni soha nem hagyunk! Ha már nagyon nem megy sehogy, elő a mei tai-t és édesen cicizhet, aludhat vagy csak nézelődhet míg végzed a dolgod. Bár én nem tudok egy olyan házimunkát sem mondani amit ne lehetne félbeszakítani. :)

Nekünk 3 gyermekünk van és így csináltuk/ csináljuk.

2011. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Nálam a kendő fix hogy nem jönne be, szintén 8 hónapos a fiam, örökmozgó, anyás korszakban. Vele lehetetlen lenne az hogy magamra kötözöm... ő állandóan jönne-menne, nem működne hogy magamra kötöm ő meg csócsálja a mellbimbóm amíg mosogatok, de nem is tartom megfelelőnek, ez mondjuk már nem ide tartozik.

Ez ilyen korszak, anyás, majd kinövi, nekünk védőnő azt mondta hogy a szeparációs szorongás hozzátartozik a megfelelő fejlődéshez, légy erős, én mindig akkor csinálok mindent amíg alszik, na meg amíg elvan a járókában picit.

2011. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez nalunk is, par nap mulva 8 hos, de egy kisordog! szinte felek tole, csip, harap, ordit. mar felek szoptatni is mert osszecsip meg harap. most annyira edes, epp alszik, imadom, de nem ismerek ra napkozben...
2011. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!