Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem akar hust enni? Mit...

Miert nem akar hust enni? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
20 honapos fiam, eddig nagyon szerete a husit. Par hete viszont egyaltalan nem hajlando enni. :(
2011. márc. 24. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A lányom kiskora óta húsgyűlölő.

Amit megeszik: hal, fasírt, darált húsos ételek.

Ne erőltesd, majd visszatér szerintem a régi rend. vannak ilyen időszakok, hogy amit eddig szeretett, azt nem fogja megenni.

2011. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

19 hónapos a fiam és csak a darálthúsos ételeket eszi meg kiskora óta.(paradicsomos gombóc az egyik kedvence).Egy időben megette a virslit de már azt sem.Ma próbáltam a halat de sikertelenül:(

Ha rámüt akkor nemis fogja szeretni,én elvagyok hús nélkül de azért főzök apa miatt meg azért néha én is megeszem,nemvagyok vegetáriánus!Ja,talán még a csirkemáj amit megeszik.

2011. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
K0oszonom a valaszokat. Eddig minden fele hust megevett. Nem tudom mi lett a baj. Hogy az alaga nem jott be, vagy valami mas oka lenne. Ma sikerult azert egy kis csirkemellet elrejtenem a krumplipureben es meg ette. Nem adom fel.
2011. márc. 24. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyet, már felnőtt, és azóta sem eszik húst....


De azért ne add fel, hátha nem jártok így :)

2011. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!