Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvás probléma 9 hósan: miért...

Alvás probléma 9 hósan: miért van ez és mit tehetnék?

Figyelt kérdés
9 hós babám elalszik az ágyában,de van h félóránként ébred,ha odamegyek megfogom a kezét ,simogatom elalszik,de amint észreveszi h eltüntem ujra fent van és sirdogál.ha köztünk alszik átalussza az éjjelt.
2011. júl. 4. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert rászoktattad,hogy közöttetek aludjon. Hagyd egy kicsit sirdogálni,néhány nap után alszik majd az ágyában is.
2011. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi különös,akkor nyugodt ha a közeletekben van és ez így a jó.

Örülj hogy legalább akkor alszik.

Ne akard magatokról "leszoktatni".

2011. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
AZ en majdnem 10 hosom mar elsem alszik az agyaban csak kb 45 50 perc utan, mert addig alldogal:) . Nalunk is valtozoak az ejszakak van hogy 1szer ebred van hogy orankent 1,5 orankent. Sokfele oka lehet a nemalvasnak, fogak, anyahiany, mozgasfejlodes, ehseg, szomjusag, enis sokszor mar kozenk veszem hajnalban mert faradt vagyok :) Azt mondjak ki fogja noni, remeljuk hamarosan, en nem szoktam sirni hagyni, es nem zavar hogy koztunk alszik hajnalban, ugyis olyan hamar megno es vissza kell menni dolgozni, akkor mar nem fogok tudni vele ebredni mindig, es megsimogatni reggel.
2011. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!