Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok hintőport az esti...

Használtok hintőport az esti fürdés után a baba testére?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem.

De a nagy nyári melegben lehet hogy ki fogjuk próbálni.

2009. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a hónaljba igen,mert piros volt neki nagyon,és reggel a nyakába,vagyis azért,mert nem látszik a nyaka:))))
2009. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Mi használunk. Tátott szájjal nézi, ahogy a magasból szórom rá. :) Sztem tetszik neki a kismaci rajta, meg talán a kék szín is. (Nivea)

6hós anyuka

2009. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában igen, a nyakára (jó kis tokás kisfiam van)és a hónaljára. Jó alaposan megtörlöm, és utána. Én Gabit használok.
2009. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az én fiam 2 hónapos, és mi minden esti fürdés után használunk, Johnsont. Beszórom vele a kicsi testét, nem szárítja ki, és ő nagyon szereti. :-))
2009. febr. 24. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gabit a hónaljra és nyakra, de én nem szórom, mert állítólag nem jó, ha baszívják. Megnyomom picit fejjel lefelé a dobozt és a kezemre ömlik, majd "rákenem" a picimre. Így kevesebbet szippant be belőle.
2009. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyakra és hónaljra, Jonsonst. De az enyém nem szereti, se a testápolózást, se semmit, ami a pancsolás után van.
2009. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólóhoz az én kisfiam sem szereti a pancsi utáni szépitkezést pedig 1éves múlt!:)Minden este hintöporozom a nyakát,hajlataitját+a talpát!Johnsons-t használunk.
2009. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!