Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult ilyen baleset, nem...

Előfordult ilyen baleset, nem lett következménye? Ugye nem lesz gond?

Figyelt kérdés

Kislányom délután elesett, és belefejelt egy négyzet alakú beton tömb sarkába, bal oldalt a homlokát érte az ütés.

Sírt, de hamar megnyugodott. Jó nagy púp lett ott neki, ami most már lohad, azonban jó nagy piros csík van ott.

Olyan rosszul érzem magam......ha picit gyorsabb vagyok elkaphattam volna. A héten már az orrát is lezúzta.

14 hónapos, nemrég jár biztosan, amit ő már annak hisz, hogy nagyon jól megy neki, és bizony a szaladás művészetét gyakorolja így. Totál kicsinálja az idegeimet az aggódás, és olyan lelkiismeret furdalásom van.


2011. máj. 18. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ne legyen lelkifurdalásod, minden gyerekkel megesik az ilyesmi. A linkben az 1. válaszoló vagyok.

2011. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem szédül,hány,nem aluszékonyabb és nincs semmi extra tünete akkor én megnyugodnék,viszont ha bármi ezek közül jelentkezik,rögtön bevinném a heim pálba!
2011. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még sok balesete lesz,anélkül,hogy komoly következménye lenne. Az én lányom a fogát verte ki a lépcső szélébe. Nem tudod megvédeni ezektől a balesetektől,ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod.
2011. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom 1 hónappal idősebb, mint a tiéd, de ő amikor már úgy érezte, hogy nagyon ügyes, előfordult baleset, amikor járni tanult sokkal figyelmesebb volt.

Volt olyan nap, hogy 3x verte be ugyanoda a fejét, volt púp és kék folt, de semmi baja, pár nap alatt elmúlt.


Ha nem aluszékony, nem hányt, jó a közérzete, mosolygós, akkor nincs gond.

2011. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyeld a tüneteket, amiket előttem is írtak. Ha nincs 1-2 napig baja, nem kell foglalkoznod vele. Előre szólok, hogy annyi ilyen lesz még. Hányszor van nekem is, hogy végignézem, ahogy elesik, mert nem tudnék oda ugrani, olyan gyorsan történnek ezek. Viszont hagyni is kell neki, hogy megtapasztalja, milyen az ha beüti a fejét. Én folyamatosan mondogattam neki,hogy látod, beütötted a fejedet, ezért kell vigyázni. 4-5 ilyen nagyobb esés után elég volt csak megemlíteni, hogy beütöd a fejed, és már jobban vigyázott.
2011. máj. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!