Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos múlt a kisfiam, jól...

3 hónapos múlt a kisfiam, jól van ez így? Alvás, napirend. Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés

ÁLtalában 6- 7 között kelünk, pelus, szopi, aztán játék...

Mostanában nem akar vissza aludni régen 8 körül vissza kellett tenni, mert álmos volt, most meg 6-kor keltünk, és azóta játszik? nem baj ha nem alszik ilyenkor, csak pl 10 körül a következő evés után? nekik ez még nem sok fentlét? Nem látom rajta mostanában hogy álmos, inkább csak akkor tudom amikor már panaszkodik a játékainak, aztán hirtelen lesz nyügös, lehet hogy túlpörög?Mennyit vannak fent ennyi idősen a gyerekek?


2011. márc. 26. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam 2,5hónapos, ugyanez a napirend, 5-6kor kel tápszerezünk, beszélgetünk, 9-10körül alszunk vissza.
2011. márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
persze most hogy ezt leírtam el is aludt az ölemben:nehogy már anyának legyen igaza:)
2011. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én kislányom 6hetes,de összesen alszik kb 9 órát egy nap.Felkel 5-6 fele,majd 1-1órát alszik d.e. d.u. mikor sétálunk utána pedig este 6órát.egyszerűen nem hajlandó többet aludni,nézelődik,nyűgösködik inkább:)
2011. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1éves korára lett napirendünk, mármint igazi. Addig 1-2 hétig tartott valami rendszerszerűség, aztán ahogy változott az alvásigény, úgy a napirend is. 1 éves korára tudtam igazán tervezin, amikor már csak 1x aludt, ebéd után.
2011. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!