Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ilyen keveset...

Más babája is ilyen keveset eszik félévesen?

Figyelt kérdés
Reggel 130ml tápszer, tízórai egy félüveg gyümölcs, ebéd egy félüveg főzi + 90ml tápszer,uzsonna egy adag tejpép 150ml vízzel, vacsora 120ml tápszer. Egyszerűen kikészülök már tőle,hogy mennyire keveset eszik. Főleg mikor itt olvasom, hogy más babája kétszer ennyit eszik, és panaszkodnak, hogy nem akar enni.Mit tehetnék, hogy jobban egyen. Ja és inni nem akar semmit.
2009. febr. 24. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A deli tapszert folyamatosan csokkentsed neki, es noveljed a fozelek adagjat! Delutan is inkabb gyumolcsot adjal neki, mint a tejpepet szerintem. A tizorais feluveg gyumit add neki delutan oda.
2009. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jól fejlődik semmi baja,jókedvű nem látod betegnek akkor minden ok.Az én lányom is ennyit eszik kb,vagy sokszor ennyit sem és 7,5 hós.Nem tudok vele többet megetetni.És nem iszik Ő sem,sokszor nincs meg a 100ml folyadék egy nap.De semmi baja,szépen fejlődik,3440gr-al született,és most 8300gr.Szerintem délben próbálj vele egy adag főzeléket megetetni fél üveg helyett,mert az kb 90gr,de ha nem megy ne erőltesd.ha még megissza rá a 90ml tápszert akkor oké.Nem egyformák a gyerekek sem,ahogy mi sem.Nyugi,Ők tudják mennyire van szükségük(remélem).

Mekkora a babád,és mennyivel született?

2009. febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2270grammal született,most 6550 gramm és 65cm.Egy hónappal hamarabb született.

Én is azon vagyok, hogy minél több főzit egyen, de a fél üvegen nem jutunk túl,ezért utána megkínálom tápszerrel.

2009. febr. 25. 00:02
 4/5 anonim ***** válasza:
ha magunkhoz hasonlítalak, abszolút nem tűnik kevésnek. Az én babám sem eszik ennél többet. sőt!! Uzsonnára bevágja azt a nagy adag tejpépet amit írtál? én 50 ml vízzel csinálom neki, ahhoz teszek egy kis gyümölcsöt még, de alig tudom belediktálni. Igaz, hogy nálunk van két éjszakai 200-200 ml-s tápszeres evés még.
2009. febr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én összetenném a kezem, ha az én lányom ennyit enne!

Reggel 30-60 ml tápszer! Tízóraira fél üveg gyümölcs, ebédre 3/4 üveg gyümölcs hússal. Délután és este 120-120 ml-er tápszer. Folyadékot nem fogad el csak teát, azt is azóta mióta szőlőcukorral édesre csinálom. Főzeléket szinte semmit. Úgyhogy szerintem nem eszik keveset a babád. A méretei ugyanazok mint az enyémnek, csak az enyém 2900 g-mal született és 49 cm-rel.

2009. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!