Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen béna...

Csak én vagyok ilyen béna sportbabakocsi-ügyben? Állandóan belerúgok a kerekek tengelyébe, és a tolókar is rövid, kényelmetlen tolni!

Figyelt kérdés

Még csak háromszor használtuk a szép új sportkocsinkat,de már kikészültem tőle. Mi lehet a megoldás? Anyagilag nem fér bele még egy másik babakocsi is.

Ilyen a babakocsink:

[link]


2011. márc. 26. 16:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Add el, mert minél jobban utálod, annál kevesebbet fogod használni és a babád elszokik tőle.

Nekem Graco Mirage volt. Nagyon gyűlöltem és nem is használtam sokat. Most 19 hónapos a kislányom és vettünk azóta egy Chipolino Trinit, amit én nagyon szeretnék tologatni, de ő utálja az összes babakocsit.

2011. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez van. Útálom. Nekem irányítani is nehéz ha benne ül a gyerek, egyszerűen nem forog a kerék.

A babaszafariban vetted? Téged is az eladó beszélt rá? Engem igen, sajna hagytam magam meggyőzni.. Visszavinném és a fejéhez vágnám..

2011. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kocsim van, de nekem nem jelent olyan nagy problémát a dolog, bár 170 centi vagyok majdnem. Párom viszont jóval magasabb, több kocsit is végigpróbáltunk több boltban, ő mindbe belerúgott ami hasonló volt :( Sajnos nem volt több pénzem a babakocsizós időszak végére valami komolyabbat venni, ennyi pénzért szerintem nem volt rossz választás, számítottam rá hogy nem luxusmodellt fogok kapni. Nekem elsősorban könnyű kocsi kellett, mert sokat kell vele lépcsőznöm, nincs liftünk :(
2011. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Nem a Babaszafariban vettük meg,ott csak kinéztük,kipróbáltuk... De nem tűnt fel,hogy tolhatatlan a kocsi.

14 ezer Ft-ért vettük,nem tudom,mennyiért tudnám eladni,hiába garanciás. Lehet,megmarad tömegközlekedésre,vásárlásra. Sétálni meg kénytelen leszek a 15 kg-os Pierre Cardinünkkel :(

2011. márc. 29. 09:20
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem CAM Portofino van,de abba is állandóan belerúgok,pedig 29000-ért vettem.
2011. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Múlt héten vettünk ilyen kocsit,mire hazaértem a sétából,majdnem sírtam!Legszívesebben kivágtam volna a francba!Ezért kivágattam a párommal a kerékösszekötő vasat,mert így nem tudtam volna használni.Borzasztó!!
2011. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Sorstárs... :(

Mi a fék összekötő vasát szereltük le,így jobb egy fokkal,de még mindig kényelmetlen. Vettünk egy Peg Perego Veneziát használtan,leírhatatlan a különbség!!!! A Foxit vagy eladjuk,vagy marad a tömegközlekedésre...

2011. ápr. 17. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!