Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Kisfiam 10 hós és...

Mit tegyek? Kisfiam 10 hós és még napi 3x szopik persze emellett eszik rendesen mást is, este is így hajlandó elaludni. De éjfélkor pontban ébred és csak cicivel alszik vissza.

Figyelt kérdés
Néha bealszom én is így sokszor köztünk marad, mit tegyek hogy végigaludja az éjszakát?
2009. febr. 25. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy csak egyzser ébred!

Nekem lassan egy éves a lányom, és óránként fenn van! Már kivizsgáltattam, semmi baja! Most azzal próbálkozunk, hogy abbahagyjuk a szoptatást, hátha segít. Úgy néz ki kicsit javul tőle.

Azt mondják, amíg egy baba szopik, addig a legtöbbje éjszaka is felkel.

Szóval vagy belenyugszol, hjogy amíg szopik addig felkel, vagy hagyod sírni és pár nap alatt "kijavul". Nekem már csak ez a módszer maradt, amit nem próbáltam, de most ez fog következni.

De szerintem nálatok, nem elkényezteteésről van szó, mint nálunk, úgyhogy szerintem, türelem.

2009. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kitartás!

Az én fiacskám is 10 hónapos, és éjjel1-2 között felébred és 1 óra múlva tud visszaaludni. Most éjszaka még a cicivel sem sikerült, dobálta magát egy órát mire elbírt aludni. Én a fogára gondoltam, hogy azért.

Jaj, és még 4x is szopizik napközben.

És sajna én is sokszor elöbb elalszom mint ő, és köztünk marad ő is. majd csak túl leszünk rajta, ezzel vígasztalom magam.

2009. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy a szoptatás miatt kell fel.Az én fiam is szopizik most 9 hós.A legtöbb éjszakát végigalussza és úgy hogy este csak anyatejet hajlandó enni.Nálunk is van azért hogy felébred és cicizik,de aztán visszaalszik.Én a fogára gondolok,hogy az ébreszti fel néha.

Próbáltál már neki ilyenkor teát vagy cumit adni?Nálunk ez néha baválik!

2009. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.A 3-ik válaszoló kérdésére, igen próbáltam a cumit, de neki nem kell amit nem bánok, de talán most jól jönne.Teával még nem próbálkoztam, majd talán inkább vizet adok neki, teát amúgy sem szoktam.És nem hinném hogy a foga van a dologban, ja és azt elfelejtettem írni, hogy nem csak éjfélkor ébred, hanem 2-3 között is.Hát ez nem sok egybefüggő alvás.Tudom a cici kell neki, de mi lesz ha már nem lesz vagy jön a tesó és majd neki kell?????

2009. febr. 25. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!