Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség vki írna nekem...

Segítség vki írna nekem neveket és elérhetőséget, gyerekgyógytornászt keresek?

Figyelt kérdés
Mert nem tudja a háziorvos eldönteni,hogy valami baj van a kisfiamnál vagy csak nagyon lusta.
2011. márc. 27. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen településen keresel? Zalegerszegen tudok egyet...
2011. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
írd be a gugliba, hogy dévény torna, lakhely szerint van a névsoruk
2011. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy (vagy környéki)nagyon ajánlom az Andor utcai fejlesztőházat!www.fejlesztohaz.hu

Én is oda járok a fiaimmal,igaz már minden problémájuk megoldódott,már csak önszorgalomból megyünk.

2011. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyiregyen én is tudok. milyen idős a pici és mi a gond vele?
2011. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kecskemét és Bp. jöhet számításba nálunk. Amúgy 8 hónapos és még csak hasra tud fordulni.A kezeit nem használja és a lábán se tud megállni hogyha megfogom és rugozni mint más 3-4 hónapos . Egyszerűen ki se egyenesíti ilyenkor a lábát csak összerogyik. Koraszülött volt 35 hétre jött, és oxigénhiánnyal,de nem lett agykárosodása.
2011. márc. 29. 07:37
 6/6 anonim ***** válasza:

lányom 32 hétre született. ő is 8 hónapos most. mostanában kezd el fordulgatni ha kedve úgy tartja egyébként semmivel sem tudjuk rávenni hogy forogjon. lábra nem is állítjuk, még korai lenne, így nem is rugóztatjuk, ültetni is csak úgy hogy megtámasztjuk hóna alatt. a gyógytornászunk mondta ezt. dec. eleje óta járunk dévényre.kezeit 5 hónapos kortól tudja használni, azaz fogni vele.


mindenképpen mutasd meg egy gyógytornásznak, nem tudom ez a gyermekorvosnak, vagy ha jártok kora utogondózásra ott miért nem jutott senkinek eszébe?!

2011. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!