Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cicimentes éjszakához...

Első cicimentes éjszakához tanácsok? Leszoktatásunk első éjjele.21 hónapos és a mai nap kezdem a leszoktatást!

Figyelt kérdés

Nem kell nekem esni,megvan rá az okom,kioktatást köszönöm nem kérek!!


Szóval: kedves válaszolóktól kérnék "hasznos" tanácsot,hogy mire figyeljek,mit tegyek?!


Köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 27. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia.18:01-es vagyok,nem olvastam vissza előbb,hogy kérdeztél bocsi.Amint írtam akkor a kisifma már csak napi 1-szer este cicizett,nagyon pici mennyiséget,így a cicim szinte észre sem vette,de a schlüsser sóból a 10-es számó tejelapasztásra való,azt szedtem egy hétig.Kisfiam is szinte észre se vette,de ő nem volt cici függő,sose kérte magától,de a kis mennyiség miatt már nem láttam szoptatni,illetve visszamentem dolgozni utánna.Örülök,hogy jól haladtok,kitartást kívánok.Nem könnyű,én este az ágya mellett sírtam...Ő meg aludt!!!.))))De mindennek eljön egyszer az ideje,ez is szép idő az anyatejes táplálásra szerintem.jó éjt nektek,majd írj azért,hogy hogy haladtok...
2011. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Háát,nem gondoltam h ilyen könnyen fog menni.

Ma van a 4.cicimentes nap,talán már nem lesz semmi.

Nagyon okosan és ügyesen viselkedett,volt hogy beprobálkozott,de akkor szépen elmagyaráztam,h ő már nagylány és csak a babák ciciznek.Azt mondta,akkor neki nem kell,mert ő már nagylány:)

Annyira büszke vagyok rá.!!!!!

Köszönöm a segítséget!

Jó egészséget és minden jót nektek!!!

2011. márc. 29. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!