Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen beavatkozást végeznek...

Milyen beavatkozást végeznek nem fogzó babáknál?

Figyelt kérdés

10,5 hónapos a kislányom és még a fogzás legkisebb jelét sem mutatja!

Nemrég olvastam, hogy beavatkozást csinálnak nem fogzó babáknál, de nem olvastam sehol, hogy milyet is!

Kezdek nagyon félni!


2011. márc. 27. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Múltkor egy babás müsort néztem ott 13 hós babának még egysem volt és a doki azt mondta tök normál, majd kinö.

Szerintem semmilyet még egy darabig. aztán gondolom röngent csinálnak.

2011. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy hamar válaszoltál!

Na de létezik olyan, hogy nincs fog az íny alatt?

És ilyenkor műtenek?

2011. márc. 27. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem lesz majd foga,csak még várat magára, ne aggódj.(Addig sincs bajod a fogzással)
2011. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) Ez aranyos volt! De azért benne van az emberben, hogy lehet az én gyermekem kivétel...ezért érdekelne!
2011. márc. 27. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 13 hónapos korában bújt ki az első foga.
2011. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

És mikor kezdődtek a tünetek?

2011. márc. 27. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, az én kisfiamnak 3honapos korától mindenki okosan mondta, hogy jön a foga. Ilyen hamar, gondoltam?! Nyalzott, mindent tomkodott a szájába ... Elárulom, mikor elfújta az első tortajan a gyertyát, meg csak egy foga volt. Most 22 hòs, és meg mindig csak 8 fogacskaja van. Ne aggódj! :)
2011. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos a babám, már én "feladtam", de tegnap megjelent az első fogacska! :) Nálatok is minden rendben lesz!
2011. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21.03 vagyok.Semmi tünete nem volt,észre sem vettük,csak koccant a kanál.Második gyereknél megszenvedtünk,2 és fél évig egyetlen éjszakát nem aludtunk át.Ha csak ötször ébredt,akkor örültünk.A nagynak a tejfogai is késöbb cserélődtek mint kortársainak.
2011. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!