Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azoktól az anyukáktól érdeklőd...

Azoktól az anyukáktól érdeklődnék, akik külön szobában alszanak a babájuktól. Biztos, hogy alszik éjszaka a baba?

Figyelt kérdés

Én is szeretném már, de félek, nem veszem észre, h felébredt. Nem szokott sírni, csak csendben molyolgat. Baj, ha nem vagyok ott vele, és nem veszem észre? Őrzővel fogunk majd aludni.

Nálatok előfordul, h éjjel felébred, de nem veszitek észre, és reggel azt hiszitek, végigaludta az éjszakát?

Éjszaka egyébként egyszer még eszünk álmunkban, akkor sem sír, csak nagyon cumizik az ujjával. Lehet, h nem fogok felébredni?

Ja, még egy kérdés.:) Átalussza az éjszakát:ez akkor is igaz, ha van álometetés?


2009. febr. 25. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én kislányom születése óta külön szobában alszik, ő se sírós, végigalussza az éjszakát, vagy ha fel is ébred, mindig meghallom. Néha, ha fel is kel, hallgatom ahogy mocorog, esetleg magyaráz egy kicsit, és vissza is alszik egyedül.


NYugi, nyugodtan tedd külön szobába, meg fogod hallani! :)


Az álometetést nem ismerem, arról nem tudok nyilatkozni.


5 hós kislány anyukája

2009. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, észre fogod venni.-)

Én is minden fordulására felébredtem, de sosem sírt, ha felkelt éjjel, csak csöndben nyöszögött.

Most, hogy külön szobában van már nem ébredek fel minden mozdulatára, így jobbat alszik, de ha felébred, felébredek én is. Az anyai ösztön működik, hidd el:-)

Mi 2X kelünk szopizni, nyöszög egyet, felébredek, átmegyek, megszoptatom, visszateszem és alszunk tovább.

Ha van kérdésed, nyugodtan írj privit.

2009. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekünk is születése óta külön szobában alszik a már közel 8 hós kisfiúnk. Ugyan ő nem alussza át az éjszakát, mert szopik még mindig 1x, de amúgy alszik előtte és utána is. Ha felébred azonnal meghallom, ha nem sír nem megyek át hallgatózom kicsit. Visszaalszik szépen, vagy ha nem átmegyek megnyugtatni. Nálunk is van bébiőr, de már csak megszokásból kapcsoljuk be :) ne félj, biztos felébredsz rá! Ez amolyan anyai érzés dolog szerintem :) az első mozdulatára is felébredsz, pedig alig lehet hallani!!!

Az álometetés nem csak tápszeres babákra érvényes? Mi anyatejesek vagyunk...

2009. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
"nem ébredek fel minden mozdulatára, így jobbat alszik"-miért alszik jobbat? Én is szeretném, ha így lenne majd.
2009. febr. 25. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Az álometetésre szeretnék reagálni:mi anyatejesek vagyunk,immáron 7 hónapja.Nálunk ez 22-23 óra között szkott lenni,ekkor már javában alszik a fiúcska,s kiveszem-ettől még nem fog felébredni-megetetem.Nálunk ez bevált.

Mi egy szobában vagyunk a kicsivel.

2009. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én babám 9 hós,külön szobában alszik,légzésfigyelőnk+

bébiőrünk van(egybe).Én tutira tudom,h alszik a babám,mert

olyan érzékenyre van állítva a bébiőr,h ha mocorog máris hallom.Ha meg ébren van,azt aztán hallom....

2009. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az en fiam 7honapos lesz es kb 5honapos kora ota alszik kulon,egy ajto valaszt el.Rogton meghallom mikor motoszkal mivel a cumit veri a kisagy racsahoz,igy jelez anyanak h ehes :D
2009. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!