Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy is van ez a hordozókendőv...

Hogy is van ez a hordozókendővel? Három hónaposan már szabad ülő pozícióba kötni? Keresek valami táblázatot, mit milyen kortól lehet, de nem igazán találtam.

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdésedet, hogy szeretnél ülőbe kötni egy nem ülő babát. 3 hónaposat vagy magad felé tudsz magadra kötni, kb igy: [link] vagy majd 4-5 hónapos korától már kb. igy is magadra kötheted: [link]
2011. márc. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hátra is kötheted, sok tipp van itt pl.: [link]
2011. márc. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, már lehet ülő pózba kötni, én is akkortól használtam így, de csak magad felé fordítva szabad, kifelé lelkileg sem és a csípőjének sem jó (semelyik életkorban!).

A kendő -elég szorosra kötve- tökéletesen megtámasztja a hátát, gerincét, nem lesz tőle baja!

Hátra még nem kötném, azt biztos, hogy csak 8-9 hónapos kora után kezdem csak el.

Még csípőre lehet majd kötni, azt olyan 5-6 hónapos kortól ajánlják, de én azt is később fogom használni, mert a kisfiam még nem tartja magát annyira és ott nincs már olyan jól megtámasztva a kis háta, mint elöl.

Viszont elöl csak 7 kg-ig lehet vinni, mert e felett a gátadra és persze a gerincre túl sok nehezül, nehogy később probléma legyen!

Tömegközlekedési eszközön nem szabad háton hordozni, csak elől vagy csípőn, mert nagyon veszélyes lehet!

Nandu kendőm van, van hozzá DVD-m ott ezeket elmondják, az eleje főcímben elolvasható nagyjából, táblázatok nem tudom léteznek-e.

2011. márc. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezzel nyugodtan! akendő tartja szépen a baba hátát. fontos, hogy nagyon szoros legyen.

http://www.youtube.com/watch?v=Gbe8OgVA8PY

2011. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mind nagyon hasznos volt! Erre az elől keresztezettre gondoltam, csak nem jól fejeztem ki magam. Azt sem tudtam, hogy csak 7 kg-ig szabad. "Sajnos" szerintem pár nap múlva már annyi lesz, ezek szerint most elfelejthetem a kendőt.
2011. márc. 29. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:

rövid időre én még szoktam elöl keresztezettben vinni 8 kg-s lányomat. a te gerincedet terheli nagyon, azért nem jó. a babának kényelmes.

utána a batyura érdemes áttérni, de ezt meg kell tanulni tanfolyamon, mert sok apróságra kell figyelni.

[link]

2011. márc. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!