Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki! Mik az érveitek/elle...

Mindenki! Mik az érveitek/ellenérveitek a hordozókendővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 11:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Én imádtam volna, de a gyerek utálta, százszor megpróbáltam... semmi... így a szekrény aljára került:)
2011. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
61%

Valószínűleg rosszul kötötted. Voltál oktatónál? Szerintem nem... :(


Érveim: praktikus, egészséges, szép.

OLvasnivaló:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik, szép, csak baromi kényelmetlen, a hátam szakadt le a kimondottan nagy és nehéz gyerek súlyától. Inkább toltam. Attól nem fájt a hátam.
2011. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szerette. Úgy kötöttem meg, ahogy a rajzon volt, de nagyon megijedt tőle, hogy az arca előtt volt. Nekem is ment a szekrény aljába.
2011. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
57%

Mellette:

-kényelmes az anyukának mert nem kocsit cipelni

-a baba anyukához bújhat


Ellene:

-nem látom mit csinál a hátam mögött (pl. egyik nap előttem ment egy nő hátán babával, gyerkőc lekapta a sapkát, hideg volt, szél, esőcsőpi, anyuka nem látta hogy gyerek ledobja a sapit)

-túl ragaszkodó lesz a gyerek, ha megszokja

-később nyílik ki a világ számára, mert megszokja hogy anyucira van tapadva

-járni tanuláskor már én fiamat rá nem tudnám magamra kötözni az biztos mert indulni akar, tanulni és felfedezni, babakocsiból jobban lát

-szimplán tönkrevágja a hátat

2011. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
12%

Nekem az is elég, ahogy látom, szegény babák szinte bele vannak nyomorítva abba kendőbe, némelyiknek lóg feje, amásik ki sem látszik belőle, csoda hogy nem fullad meg.

Jó ötlete volt annak, aki kitalálta, hoy egy dareb rongyot ad el "aranyárban"

2011. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
10%
Na igen, hiszonezerért vesznek némelyek egy téglalap alakú anyagdarabot. Igaz a mondás: menyasszonyoknak és anyukáknak BÁRMIT el lehet adni ha jól reklámozod :)
2011. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
13%

utolsó előtti:

Nekem kellet volna kitaláni, mára már milliomos lennék:-))

2011. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Ki lehet még találni ám ilyen arany dolgokat! A legújabb, amiről olvastam: PELENKÁRA CSIPTETHETŐ LÉGZÉSFIGYELŐŐŐŐŐ!!! :)
2011. máj. 17. 12:51
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

A pelenkára csiptethető légzésfigyelő nem új,és nem kéne ilyen gúnyosan leszólni.Barátnőm kislánya 24 hétre született és bizony megértem,hogy a babkocsiba rácsiptette a pelusra,mikor kint aludt a teraszon.

Egyébéknt a kendőt nem próbáltam,mei-tai-om van,én szerettem,a babám nem.Későn kezdtük el használni.

2011. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!