Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és hányszor altatjátok...

Hogyan és hányszor altatjátok napközben 1-2 hós babátokat?

Figyelt kérdés
Van napirend, vagy amikor látjátok rajta hogy álmos? Mennyit alszik?
2011. márc. 28. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

1-2 hónaposan még csak alakulóban volt a napirend. Akkor tettem le ha álmosnak láttam. Amúgy akkor még nagyon keveset aludt, mert hasfájós volt és inkább ordított...

Kb. 3x aludt fél órákat jó esetben, de volt olyan nap, hogy nem is aludt nappal!

3 hónapos kora körül már viszont rendeződött a dolog. Onnantól már a napirendünk is volt, és általában délelőtt aludt másfél órát, koradélután 1 órát, késő délután fél órát. Most is kb. még így van. 5 hónapos.

2011. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Reggel általában 7-fél 8-kor kel. Akkor kajál, és többnyire vissza is alszik. Kb. 10-11 között megint kaja, aztán babakocsi, és irány sétálni. Ott is el szokott aludni. Általában olyan 2 körül eszik újra, aztán nézelődni szokott. A délután már változó, olyankor előfordul, hogy akár 2 órát is ébren van. De általában 6- fél 7 körül megint alszik, egészen a fél 9-es fürdetésig. Akkor fürdés, masszázs, kaja, és fél 10-10 körül alszik el.

Éjszaka még kétszer kel fel enni, de egy evést szerintem lassan ki is fog hagyni, mert egyre kevesebbet eszik olyankor.

Csütörtökön volt 1 hónapos.

2011. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!