Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra alakul át kékből a...

Mikorra alakul át kékből a baba szeme színe születés után?

Figyelt kérdés
A párom szeme barna az enyém zöld.A picié még kék.Mikorra alakul ki melyikünkét örökölte?
2011. márc. 28. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nalunk a kislanyunk kek szemmel szuletett, es majdenm 1 eves koraig az is volt neki, aztan kezdett elvaltozni a szine, most olyan vilagosbarna, zoldes "beutessel". A ferjemnek is, nekem is, mind a 4 nagyszulonek sotetbarna a szeme. Az en nagyimnak volt ilyesmi, mint neki. Szoval nem feltetlenul a szulok szeme szine fog kialakulni.
2011. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pár hetesen már barna lett.
2011. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom de ez engem is érdekelne. A kislányom szeme kék, a páromé barna, az enyém zöldes-kék. Most 8 és fél hónapos de még semmi változást nem láttam rajta a születése óta.
2011. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia! Erre senki sem fog tudni valaszolni neked. 29 eves vagyok, kek szemu. Apum szeme szine barna, anyume zold. Tudtommal nayszuleimnek sem volt kek szinu a szeme, ugyhogy meg regebbrol orokoltem. Lehet megvaltozik, de lehet kek marad. Majd az ido eldonti.

Unokahugom szeme kb 2 eves koraig kek szinu volt, mint az apjanak, azota zold, mint a noveremnek.

2011. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nem kék szemmel született....
2011. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Számomra az a legviccesebb, hogy sokáig azt hittem, a szem csak besötétedni szokott. (Tehát sötétebb árnyalatba vált). De ismerek egy kislányt, akinek születésekor majdnem fekete, de nagyon sötét barna volt a szeme, és most láttam 10 hónaposan, és már egészen világos barna volt. (Mindkét szülőé sötét barna)
2011. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4-dik valaszado neked kb. 12,5% eselyed volt a kek szemre a szuleid utan. :))

Itt egy oldal a lehetosegekrol, nezd meg:

[link]

Kisfiam kek szemmel szuletett, en zold szemu vagyok apa meg kek. Igy 50% van ra, hogy kek maradjon.

Az oldalt amit kuldtem a nagyszulok genetikaja is befolyasolja valamennyire, ugyhogy nem kitamadni ha valakinel nem jott be. :)))

2011. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14:10-es vagyok. Azt elfelejtettem irni, hogy bizony 2 barna szemu szulonek is lehet kek szemu gyereke mert a barna szem tartalmazza a kek gent is de mivel a barna a dominans igy a barna latszik es elnyomja a keket. Viszont ha mindket szulo csak a kek gent adja at a gyereknek a barnat nem akkor a szem kek lesz. Ha az egyik szulo barna gent is ad a masik csak keket akkor a szem bebarnul. Ez igaz a zoldre is.
2011. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jópofa a táblázat! Köszi a linket!


Vicces dolgok azért vannak:

Barátnőm barna bőrű, (sötét) barna hajú és barna szemű, férje barna szemű és barna hajú, és mindkét oldalon mindkét nagyszülő ugyanilyen, mire harmadiknak lett egy szőke kék szemű világos bőrű (gyönyörű!) kisfiuk. (És nem a postás volt, mindkét szülőre nagyon hasonlít valahogy. :o)

2011. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

14:13 vagyok

A sztorival csak arra akartam utalni, hogy a dolgok hetedíziglen nyúlnak vissza...

:o)

2011. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!