Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tudom élvezni...

Miért nem tudom élvezni egyáltalán az anyaságot?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy a gyerekem tervezett volt, nagyon vártuk, és a mai napig rajongok érte, mégsem érzem magam boldognak. Egész álló nap azt lesem, mindent megadok-e neki, ma mégis az borított ki és sírok miatta egész nap, hogy egy hete alig akar meginni valami plusz folyadékot a fiam. Ma még csak 20! ml-t ivott és nem hajlandó inni. Máskor amiatt idegesítem magam, hogy nem akar darabosat enni, pedig már hozzászokott. A WC-re nem tudok elmenni tőle, mert üvölt utánam, én meg szülés óta csak egy nyomorult árnyéknak érzem magam, akitől összetörik a tükör, ha belenézek. Szóval valahogy nem tudom kialakítani magamban a harmóniát. Átlag heti egyszer mindig kiborulok és sírok, hogy éhen hal a fiam, hogy kiszárad, hogy hisztizik, mindig van minden. Mégis mit csináljak? Más is érez ilyet? Vagy én vagyok ilyen korcs? A fodrászhoz se tudok eljutni, magamra semmi időm, állandóan csak ez a nyomorult házimunka. Elegem van a monotonitásból.
2011. márc. 28. 14:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Valahogy nekem is ki kell már vakarnom magam ebből a rossz hangulatból, hogy ki tudjam vinni a gyereket az utcára, és úgy minden jobb lesz, ez biztos. Ha többet mozog többet eszik, kimelegszik, jobban fog inni, út közben kis jana babys üvegből itatom és azt jobban élvezi, mint az itatót.

Úgy nézek ki, mint egy vizihulla, most legalább egy jó hajú vizihulla, mert ma elmentünk és családilag levágattuk a hajunkat. Igen, a kisfiunkét is.

Ez azon ugyan nem fog változtatni, hogy van jó pár kiló feleslegem, tokám és csüng a hasam.

Mondom, 1-2 szép napos nap kéne, meg egy pár óra a barátnőimmel, 2-3 új ruha és tudnék valamiféle új életet kezdeni.

Bocs az offért, csak annyira az én bajaimat írtad le, én meg leírtam, mit gondolok ezekről magammal kapcsolatban.

Ja nálunk csak a párom tud rá vigyázni rajtam kívül, anyukámat én ápolom, más családom nincs, az ő családja messze.

2011. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
20%

köszi, hogy le lettem pontozva, azért mert nem voltam depis anya, mint a mostani anyák. Szerintetek az a normális, ha valaki depis és elhanyagolja magát?

Akkor hajrá!!! biztos nagon vágyik a pasi is egy ilyen " feleségre"

2011. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy neked nem volt ilyen problémád, másnak még lehet és nem arra van szükség, hogy leírd, fogalmad nincs, mert te mindig kiegyensúlyozott voltál. Ezért vagy lepontozva. Ez olyan, mintha akvarisztikai kérdéshez beírnád, hogy nem tudod, hogy miért zöldül a víz, sose voltak halaid...

Ennek semmi köze nincs hozzád, meg hogy ki a jó feleség.

2011. márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!