Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ itt valaki ilyen...

Használ itt valaki ilyen cumit? Megéri megvenni? (lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 28. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem vennék ilyen drága cumit. Először nézd meg mit szeret a gyerek. Mi is vettünk több félét, aztán a leggagyibbat szerette.
2011. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

"nem lehet úgy leejteni, hogy a cumi rész a földhöz érjen, ugyanis esés közben a cumi karima része tokot képezve automatikusan bezáródik , nincs többé elveszett tok és piszkos cumi"


most komolyan ez lenne a különbség ??? 695,- os és 2500,- os cumi között??????????


nem vennék ilyet... rá kell tenni a kupakot.. v. vinni kell pótcumit.

2011. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra, hogy elvesszen, bőven elég a 600 Ft-os cumi is... Amúgy se lesz elég 1 darab, ha valóban cumis a baba. Annyival nem jobb, nem "okosabb", mint amennyivel többe kerül.
2011. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azonkívül ezt a fajta cumit 1750ft-ért is lehet már kapni. Én még ennyiért sem vettem meg.
2011. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik, eddig még nem láttam ilyet. Kicsit drága, de nagyon szépek! Egy pingvineset vagy egy halacskásat szerintem fogok venni. A záródó kupak is hasznos lehet:) Napi6-8 cumit használunk, gyakran a földön landol stb.
2011. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ha megyünk valahova mindig 2 cumit viszek magammal. Pedig csak ritkán cumizik. Egyébként ahogy a képet nézem elgondolkodtam hogy a baba be tudja-e kapni rendesen, vagy a perembe bele kell csücsöríteni a száját? Érdekes cumi az biztos, de nem hiszem hogy megvenném. Nekünk amúgy Aventes van. Az is jó :)
2011. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!