Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cebion multi mellé a viganto...

A cebion multi mellé a vigantolt is beadjam?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a doki, hogy adjam mindkettőt. Reggel adom a Cebiont, este pedig a Vigantolt. De nem sokára már szerintem a jó idő végett elhagyom a Vigantolt.
2011. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Igen, a Vigantol D vitamin, azt 1 évig mindig adni kell.
2011. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze. A Cebion C vitamin, a Vigantol D vitamin.
2011. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én azért kérdeztem rá a dokinál, mert a Cebion betegtájékoztatóján rajta van, hogy 100 százalékban fedezi a napi D-vitamin mennyiséget. Nem a Cebion C-vitaminról van szó, hanem a Cebion multiról!
2011. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért kérdeztem, mert az imént jöttünk egy éves státuszról , és nekünk is azt mondta a dokinéni, hogy mindkettőt adjam. Mondjuk valószínű azért is, mert még jó egy újnyi a kutacsa.

KÖszönöm a válaszokat, így megnyugtató, hogy más is adja mindkettőt.

2011. márc. 28. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!