Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes kortól maradhat...

Hány hetes kortól maradhat életben a baba ha elöbb jönne világra?

Figyelt kérdés
Pozítív történeteket szivesen olvasnák.
2009. febr. 25. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat a 24. héttől, de inkább a 26. hét a vízválasztó. De ezek a babák ritkán lesznek teljesen egészségesek(persze van kivétel). A 32-34. hétre született babáknak már jó esélyük van arra, hogy nagyobb károsodás nélküli, egészséges emberekké váljanak.
2009. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem az ilyen heti levelben azt irtak, hogy 28. hettol, inkubatorral es orvosi segitseggel, mert a tudeje meg nagyon alulfejlett. én 29 hetesen jottem a vilagra, inkubatorban "laktam" sokaig, anyam azt mondta, hogy azert, hogy "el ne vigyen a macska", olyan pici voltam :)
2009. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 24. héttől már képes az orvostudomány arra, hogy életben tartsa a picurokat. Én láttam egy kislányt, aki most 7 hónapos és a 25. hétre született. Annyi a baja, hogy kicsit kancsal és valószínüleg szemüveges lesz. De eleven és érdeklődő volt.
2009. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
33 hetesen bekerültem,és azt mondták a szülésznők ha 35-36 megvan akkor minden okés lesz.37hetessen "kirúgta a közfalat"de időközben meggondolta magát,nagyon nehezen született meg,de megérte!!!!!:-))))))
2009. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

24-től van esély, bár a 28 az már tutibb, 30 fölött már nyert az ügy :)


mi baj? kinyílt a méhszájad? mennyi idősek vagytok?

2009. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
22 hetes vagyok,nincs semmi baj teljesen probléma mentes a terhességem,csak nem bírnám elviselni ha elveszíteném a kisbabámat.Sajnos egy oldalra tévedtem ahol szomorú történetek vannak azóta aggódom hogy csak ne hogy velem is megtörténjen!
2009. febr. 25. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ne gondolj ilyenre:)

teljesen felesleges, és a gondolatokkal sok mindent tudunk befolyásolni. szóval gondolj arra, hogy milyen szép lesz a karácsonyotok együtt pl:))

kellemes babavárást továbbra is!:)

2009. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

na nyugika! :)

nincs semmi okod a parára, ha a méhszájad okés!


ne olvass most ilyen oldalakat, inkább ezeket olvasd, ha ennyire olvasgatni akarsz :D


[link]


[link]


Az én babám is júliusi :)

El ne felejts maj őszibarackot fagyasztani neki!

2009. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ismerek egy hat hóra született babát (24 hétre), ma már két éves és szaladgál, rosszcsont:). Itt született Erdélyben, Marosvásárhelyen. Nem kell hülyeségeket olvasni, élvezd ezt a gyönyörű időszakot, még gyönyörűbbek jönnek!
2009. febr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!