Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek el mosolyogni...

Mikor kezdenek el mosolyogni a babák?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés. Most is mosolyog, de csak nagyon ritkán, meg inkább álmában. 3 hetes
2011. márc. 28. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem olyan egy hónapos koruk körül. legalábbis a mi pici lányunk pont aznap mosolygott először mikor 1 hónapos lett, 1.5hósan meg már nagyra nyitott szájjal :D
2011. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Változó szerintem. Az én lánykám másnap már mosolygott. Azt hittem helyben elolvadok:D De láttam már olyan videót is a youtube-on, hogy születés után szinte rögtön mosolygott a baba:D
2011. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 6 hetes volt, amikor először TUDATOSAN mosolygott, RÁM! Mosolyogtam rá, ő meg vissza. Rá másfél héttel az apukája is kapott már ilyen mosolyt.

Előtte is mosolygott sokszor, de az az elégedettségtől, jóllakottságtól volt, és csukott szemmel, tehát az még NEM TUDATOS!

(A második válaszoló miatt írtam így.)

2011. márc. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már az anyaméhben és születésük után,ébren és álmukban is vannak reflexszerű mosolyaik, még csukott szájjal.

Amikor már nekünk szánta a pici fiunk, az 5 hetes korában volt: hangtalanul, nyitott szájjal, fülig érő vigyorral, először apa kapta az ilyen szép mosolyt, mikor a karjában ringatta és nagyon tetszett neki; olyan édes volt!

2011. márc. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kb 6 hetesen.


4 gyerkőc anyukája

2011. márc. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én olyan szomorú vagyok, mi tegnap voltunk 6hetesek és nem kaptam még igazi mosolyt.hasfájósak vagyunk ha ébren is van csak sír :(
2011. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8 hetesen, már én is alig vártam, azóta egyfolytában vigyorog 10 hónapja
2011. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma rengeteget beszélgettem vele, és ha jobb kedvében találtam akkor néha mosolygott. :) Nem rá, csak úgy a távolba, de aranyos volt. Ma már az arcomat is elkezdte az eddiginél jobban figyelgetni. Alig várom, hogy megkapjam az első kimondottan nekem szánt mosolyt! :)
2011. márc. 29. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!