Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha már cicivel...

Mit csináljak ha már cicivel se hajlandón elaludni? Mindent kiprobaltunk semmi nem hat

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez valószínűleg le lesz pontozva, de ha már mindent kipróbáltam és semmi se jó neki: nem fáj semmije, nem éhes, tiszta a pelus..., és még mindig kiabál még a kezemben is, akkor én be teszem az ágyába, és ott elalszik előbb-utóbb. Ezt el kellett játszani párszor, de már nem jellemző, hogy ezt csinálja.
2009. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felveszem, séta, leteszem, felveszem, séta, leteszem.....van amikor 10 perc, van amikor másfél óra.
2009. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2009. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mikor nálunk nem megy az alvás akkor nem is erőltetem,utána kb.félóra múlva már úgyis látom hogy nyűgi akkor próbálo újra altatni.utána már könnyen elalszik.
2009. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
6hos
2009. febr. 25. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztosan a foga jön!!!

Adj neki fogzásra valamit pl.: Cammomilla vulgaris homeopátiás golyócskát.

2009. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Adj éjszakára vibucol kúpot. Pár nap és úgy alszik mint a kisangyal!
2009. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is 6 hónapos a picink és van,hogy nem alszik el cicin első nekifutásra. Én is azt szoktam csinálni,hogy sétálgatok vagy leteszem és foglalkozok vele(attól függ, hogy mennyire nyügi) és egy jó félóra múlva újra odaadom neki a cicit és azon bealszik.
2009. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!