Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan alvórongyi, ami...

Létezik olyan alvórongyi, ami nem plüss?

Figyelt kérdés
hol találnék ilyet. vagy akár magam is készítenék, csak nem tudom milyen fincsi puha pamut anyagot használjak.
2011. márc. 29. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

létezik, nekem van egy pamut. kaptam, nem tudom, hol vették.

de a tescoban is van pamut, nemrég láttam.

2011. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházakban használt hasi törlőkendő vált be. Ez több rétegű géz anyag. Hihetetlenül tartós, már a 3. gyerek nyűvi a garnitúrát. Ha van kórházban dolgozó ismerősöd, Ő be tudja szerezni.
2011. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sima textil pelenkát használok, nekünk mintás (kis macikák, vagy szivecskék, vagy masnik vannak rajta). A kislányom nagyon szereti. Annak idején rátettem a vállára, hogy mikor szopizik ne ázzon át az összes ruhája, és azóta vissza sem adja. Ezért van több belőle, mivel mosni kell egy idő után.

Ja, egyébként mi az Aldiban vettük.

2011. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van. Imádja a kisfiam. Sok játékboltban láttam már a Brendonon kívül is.


[link]

2011. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kisfiamnak frottir van, coraban vettem, nem tudom milyen márka, nagyon szereti
2011. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!