Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposom kispárnának...

6 hónaposom kispárnának használja a plüss állatát, elvettem, most a rongyiját. Azt is vegyem el?

Figyelt kérdés
Nem annyira emeli meg a fejecskéjét, az nem árthat, ugye? Úgy gondolom, nagy büntetés lenne elvenni, fogzik, és nagyon szereti.
2011. szept. 19. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd el, az állatát is add vissza.

Semmi baja nem lesz.

2011. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Add neki vissza. Van, amikor az én kisfiam is elalszik a dolgain (szoptatóspárna vékony része, plüssnyúl, babakönyv, rongyi, összegyűrt pelus, kistakaró), de ettől még nem büntetem azzal, hogy elveszem tőle. Ha így szeret aludni, úgyis talál magának olyan dolgot, amit a feje alá gyűrhet.

Mivel álmában már forgolódik, nem fekszik rajta tartósan.

2011. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amivel alszik azt soha ne vedd el tőle! annak szokta meg az illatát,stb. nem gond az, ha a feje alá gyűri, ha kényelmetlen neki majd elveszi onnan.

Ha emiatt pl. csak az egyik oldalán alszik, azért fordítsd óvatosan a másik oldalára is álmában, vagy kicsit párnázd ki, hogy ne legyen elfeküdve a kis feje, de egyébként én semmi rosszat nem látok benne. A kisfiam kutyával alszik egy hónapos kora óta, már volt szegény kutyi mindenhol :-)))

2011. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hagyd nála, én textil pelust használtam párnának, ahogy mocorgott símán szétszedte hiába volt összehajtva, vagy nyáron azzal takartam be, és annyit forgolódott, hogy persze mindenütt volt csak éppen rajta nem. Nem lesz semmi baja.
2011. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!