Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell betartani a több...

Meddig kell betartani a több napos kóstoltatási időt?

Figyelt kérdés

Kisfiam 8 hónapos és adnék már neki brokkolit és egyebet, de mikor, ha még a 7 hónapos kortól megengedett ételekkel sem végeztünk, pedig 3-4 naponta kap valami újat...

Ti hogy csináltátok? Meddig kóstolgattattatok ilyen idős korban 1-1 ételféleséget?


2009. febr. 25. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

aztán már nem lesz annyi kaja, amit ehet, szóval nyugodtan kóstoltasd.

azért fontos, hogy lásd nem vált-e ki allergiás reakciót az a bizonyos kaja.

2009. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2-3 napig kóstoltatok egyfélét, főleg azért nem aggódok mert semmivel nem volt probléma eddig. De az enyém még csak 5 hónapos, szerintem lehetsz bátrabb nyugodtan simán adhatsz neki brokkolit is nem kötelező végigenni a "menüt".
2009. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is 3-4 napig kóstoltattam (volt, hogy csak 2 napig, ha láttam, hogy szerette és nem volt gond). Egyébként pedig kb. 9 - 9,5 hónapos korától kezdve már minden nap mást adtam, nem foglalkoztam a napokig tartó kóstoltatással. Most már csak egy napig, két étkezésre kapja ugyanazt az új ételt. Ha tetszett neki és nem volt semmi gond, akkor "elkönyveltem", hogy ezt már ismeri és szereti.
2009. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!