Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A télen született babák...

A télen született babák tényleg egészségesebbek, és erösebbek, mint a nyári gyerekek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Az én fiam decemberi, magas, erős testalkatú kisfiú.

11 hónapos kora óta nem szopik, azóta havonta min. egyszer beteg, ami szinte mindig a tüdejére húzódik, legalább 2 hétig van ilyenkor hőemelkedése, és az étvágya is kb. 10 nap alatt szokott helyreállni.

Most megyünk allergológiára és pulmonológiára, hogy kiderítsék mitől lehet.

Minden nap vagyunk levegőn, kiegyesúlyozottan táplálkozik stb.

2011. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A fiam nyáron lesz két éves, eddig 3 banális megfázása volt, 2-3 napnál tovább nem tartott. Masszív, stramm gyerek.

A keresztfiam novemberi, de mint az első válaszoló kisfia, ő is szinte havonta beteg.

Szerintem nem lehet így általánosítani:)

2011. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi 9 hónaposak vagyunk,júniusi baba.most fázott meg másodszor,remélem,ez is hamar átmegy rajta,mint az első:)
2011. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lányom júliusban lesz 2 éves. Idáig egyszer volt beteg, az is most volt 2 hete, 3 napig tartott!
2011. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy októberi és egy decemberi makkegészséges gyerkőcöm van, viszont nincs nyári babám, így nincs viszonyítási alapom de szerintem nem ezen múlik.
2011. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ez úgy hülyeség ahogy van
2011. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Juliusba lesz 2 eves a fiam, eddig ketszer volt megfazva de nem komolyan, 2-3 nap alatt elmult.

Szerintem is butasag.

2011. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Februari a lanyom,eddig nem volt beteg,14honapos.
2011. márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem függ össze
2011. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!