Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisfiam teljesen...

Ancsika34 kérdése:

3 hónapos kisfiam teljesen elájul, ha tévét lát! Megbabonázva nézi! Szerintetek árthat a szemének, ha néha elcsípem, hogy bámulja?!

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

Ja tudom, van sok szakvélemény, sok szakembertől, hogy miért nem jó a tv és van sok szakvélemény sok szakembertől, hogy megfelelően alkalmazva miért nem káros és akár fejlesztő is. Hangsúlyozom nem ész nélkül tv-t nézni és nem mindegy, hogy mit!!

Mindenki döntse el maga,hogy mit vesz alapul és ezt tartsa tiszteletben más.

2011. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Semmiképpen nem fejleszti őket a tv, semmilyen szempontból. Én sem hagynám, hogy ilyen pici baba nézze.
2011. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A fizikai tünet:


Attol függ milyen Tv-tek van. A plazma Tv nem artalmas a szemnek. A villozasok sem okoznak problémat. Az LCD Tv-k mar kicsit jobban kontrasztosak, mert ott folyamatosan hattérvilagítas van, de a szemnek ez sem annyira artalmas. Az Ioncsöves Tv-k nagyon artalmasak a szemre. A LED-es Tv pedig annyira draga, hogy nem elterjedt :)


Szellemi hatas:


Szerintem attol függ, hogy mi az, amit a gyerek néz. Nem hiszem, hogy nagy különbség van egy Tv-ben lejatszott pl. Futrinka utca és az én babozasom között. Talan annyi, hogy én nem tudok olyan jo történeteket kitalalni. Megfelelő kontroll, megfelelő minőségű Tv, és megfelelő minőségű mese mellett szerintem nyugodtan nézhet par percet a gyerek Tv-t.


Mi példaul soha nem néztünk a gyerekek tarsasagaban mesén kívül mast. Se híradot, se filmet, se sport közvetítést. Viszont azt a mesét, amit én berakok nekik, azt megnézhetik!

2011. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gyerekek! Itt egy 3 hónapos csecsemőt akartok tévéztetni??????
2011. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!