Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben forraljátok a vízet a...

Miben forraljátok a vízet a tápszerhez? Minden alkalommal forraltok, vagy naponta 1x egy nagyobb adagot?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Én minden reggel kb 1-1,5 litert felforralok egy arra kinevezett edényben, és amikor eszik akkor csak melegítőbe melegítem !
2009. febr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Van a babónak egy saját edénye én mindíg abba forralok napi egyszer. Ami nem fogy el azonnal az megy a hűtőbe.
2009. febr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Én is kineveztem egy lábast,amit csak erre használok.Minden reggel felforralom az aznapi adagot,és utána ha kell,csak mikrózom.
2009. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
En babavizet adok neki szuletese ota, igy kimaradhat a forralos resz. De ha kellene forralni akkor reggel csinalnam egyben egy olyan edenyben, amit csak erre a celra hasznalnek.
2009. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Én minden étkezés előtt forraltam, biztos, ami biztos :)

Hűtőbe nem tettem volna vizet, mert a hőtő ugye közelsem steril.

2009. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek baj, ha a még forró vízet beleöntöm a cumisüvegbe és ott hagyom lehülni?
2009. febr. 26. 08:50
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj,előbb le is hűl a kisebb mennyiség,és szerintem mindegy,hogy miben hűl le.
2009. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vízforralót használok, általában kis mennyiséget rakok bele és az hamar készen van. De most vettem egy nagyon szuper termoszt, amiben két evésre való víz fér el, úgyhogy mostanában abban is raktározom a forralt és még forró vizet.
2009. febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a cumisüvegbe töltöm a megfelelő mennyiségű hideg vizet, aztán mikróban forralom fel . Hagyom picit forrni. Aztán abban is hagyom kihűlni, ha esetleg sürgős, hdeg viz alatt meghűl. Napközben mindig frissen forralom, de éjjelre ( még 2 x eszik a babám) elkészitem este lefekvés elött és csak melegitenem kell etetés elött. Hónapok óta igy csinálom.
2009. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én is egyben forralok reggelente napi adag vizet, azt hagyom kicsit hűlni, aztán átöntöm egy másfél literes palackba, amiben csak az ő vizét tárolom. Amikor teljesen lehűlt, akkor megy a hűtőbe, használat előtt pedig csak mikróba dobom azt a mennyiséget, amennyi kell éppen, és kb 50fokra melegítem fel, bele a tápszer, aztán már eheti is, mert kb pont lehűti a tápszer annyira, hogy ehető legyen neki!
2009. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!