Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik éjszaka babátok?

Miben alszik éjszaka babátok?

Figyelt kérdés
Én egy rövid újjú bodyt és egy rugdalozót adok rá , elég?
2009. febr. 26. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én r. bodyban és egy kezes-lábas pizsiben.

sztem elég amit ráadsz

2009. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is rövidujjút adok rá,és egy hosszúujjú kezeslábast,igy ha kitakarózik,akkor sincs kint se a pracli,se a kar.
2009. febr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így altatom a 9 hónapos babómat. Én kezes-lábas pizsit vettem neki rugi helyett. Kb 20 21 fok van a szobájában és nem reklamál, hogy fázik.
2009. febr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb 20-21 fok van, viszont fázósabb a babám, és ezért hosszúujjú body-ban és kezeslábas rugiban(nem vastagabb anyagú, mint a body) alszik, és még egy vékonyabb takarócskával betakarom, vagy egy vékonyabb hálózsákot kap, ha épp megtűri magán.
2009. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam zokniban, rövidujjú bodyban és rövidgatyában alszik. van, mikor kitakrózik, de akkor melege van... 9 hós
2009. febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

9 hetes a fiam. hosszú ujjú bady+ujjatlan hálózsák+pléd. Vagy rövid ujjú bady+hosszú ujjú hálózsák+pléd.

Ez a 2 variáció. Ha mind a kettő hálózsák a szennyesbe van, akkor hosszú ujjú bady+rugi.

2009. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy darabig rövid badyban és vékony hálózsákban altattam, amire adtam még egy gyapjú hálózsákot. Majd rövid bady, vastagabb plüss hálózsák és egy vékony ujjaltan szövet hálózsák, most egy rövid bady, vékony pamut rugi és az ujjatlan gyapjú hálózsák van rajta.

Én azzal tesztelem, hogy jó -e az öltöztetése, hogy reggel, mior felkel végignézem nem hideg-e a lába, keze, teste, és ha nem ,akkor jó volt neki-)

Ha hideg, akkor több kell rá.

2009. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
rövid ujjú body, plüss rugi, ujjatlan hálózsák. 18-19 fok van a szobában, és 10 hónapos a kislányom.
2009. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 22-23 fok van,4 hónapos,és szinte a kezdetektől csak egy hosszú ujjú rugdalózóban alszik,+ egy takaró.és még néha így is melege van
2009. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!