Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos a kisfiam és egyszer...

6 hónapos a kisfiam és egyszerűen nem akar megmaradni a babakocsiban. Hason alszik éjjel és napközben is. Mi lehet a probléma? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 14:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Fektesd hasra a babakocsiban.

Én lányom 6 hótól kb 10 hóig csak hasalt a kocsiban :) Tök ari volt :)

2011. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
lányom is csak hason alszik-itthon. a babakocsiból most hogy jött a jó idő én is kivettem a mózest , megdöntöttem egy picit. de persze ő is állandóan ülne fel, elég sokat mocorog, nyöszörög. aztán elalszik és leengedem a támlát, így háton alszik el. 8 hónapos
2011. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. gondolom te is adsz a kezébe fognivalókat, én egy plédet tettem alá hogy azzal is picit magasabban leygen és kiláson. de ha süt a nap a szemébe akkor ordít a lányom!

ti hogy álltok a nappal? nem lehet gond?

2011. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ülni még nem tud, de ha az ölemben van akkor próbálkozik. A nappal van néha gondunk, nagyon nem szereti, ha csak egy pillanatra is a szemikéjébe süt.
2011. márc. 30. 17:44
 15/15 anonim ***** válasza:
17.02-es vagyok. az én lányom sem tud még ülni. sokszor tőlünk zeng az utca, mert sehogy sem jó neki a kocsiban. nem tudom a naphoz is hogy kellene hozzászoktatni, már babák jól elvannak nappal szemben is. a mi kocsink már tiszta játéktároló :)
2011. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!