Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell megtanítani egy 8...

Hogy kell megtanítani egy 8 hós babának, hogyha valamit nem csinálhat? Pakolás. Asztalterítő?

Figyelt kérdés
Most kezdene pakolni, meg mindenhez hozzányúlni amit elér, mit tehetek? Nem tudom néha hogyan reagáljak, de azt tudom hogy érti amikor azt mondom, hogy nem vagy nemszabad, vagy ha rászólok más hangsúllyal. Ti hogy nevelitek őket? Ha rácsapok a kezére egy szempillantásra megszeppen, de kísérletezik, hogy meddig lehet elmenni, de nem akarom folyton csapkodni. nem akarom, hogy rebegjen a szeme ha felé nyúlok, viszont időben meg kell fogni... sztem... csak hogy????
2009. febr. 26. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csapkodj a kezére. Nem érti Ő még ezt. Én szépen elterelem a figyelmét, és alakítottam ki egy jópár pakolós szekrényt, amit nyugodtan szétszedhet. Tettem bele izgalmas tárgyakat amikkel játszhat. A többi szekrényt meg be biztonságizáraztam. Van egy nagyon jó mágneses zár ami kívülről nem is látszik, de mégsem tudja kinyitni. Ha kipakol meg szoktam dícsérni hogy milyen ügyes, és együtt visszapakolunk, most már azt is élvezni. Mi így oldjuk meg.
2009. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz mit tenni, még nem érti, hogy miért nem szabad. A legtöbb, amit tehetsz, hogy úgy alakítod át a lakást, hogy semmi veszély ne érhesse. Meg persze szaladsz utána.
2009. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen piciknél nagyon nehéz.Ha lehet megoldani pakolj el amit tudsz vagy zárd be a szekrényeket,emellett legyen egy kis fiókja ahonnan érdekes neki való dolgokat pakolhat ki.Ha valamit nem szabad mindig mond neki,egy idő után nehezen de megtanulja ,sajnos gyakori a visszaesés.Azért legyél következetes ha valamire nemet mondtál az maradjon is nem.
2009. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a harmadik választ! Nagyon hasznos :)
2009. febr. 26. 14:28
 5/6 A kérdező kommentje:

Hol lehet jó biztonsági gyerekzárt venni és mennyibe kerül. mondjuk konyhaszekrényre fiókra

?

2009. febr. 26. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok: én a www.bebibolt.hu -n rendeltem. Reer biztonsági mágnese zár. De van több féle is. Nagyon jók.
2009. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!