Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést használtok...

Milyen autósülést használtok már ülni tudo 9 hónaposotoknak: 0-18kg, 0-25kg,9-18kg,9-36kg?

Figyelt kérdés

Venni akarok lassan 8 hónapos babámnak autósülést, már fel tud ülni, és mire megveszem, addigra 9 hónapos lesz:D Még nem döntöttem el, hogy 0-18-ig vagy 9-18-ig vagy 9-36-igosat vegyek. A 0-18-osba az tetszik, hogy fordítva is használható, dönthető (4 fokozatban is akár), és a szűkítő is kivehető. Nem tudom, mennyire használja az ember a dönthetőséget. Szeretnénk majd kistesót is, és azért is jó a 0-18-ig, mert ha nem tetszik az újszülötteknek való autósülés a kistesónak, akkor ülhet éppen a 0-18-osban, mert 8 hónapos lányomnak nem nagyon jött be ez az autósülés, ami a babakocsihoz járt. Eleinte jól el volt, aztán hisztizett benne, majd megint jó volt egy ideig, aztán megint volt egy időszak, hogy nem szerette, most megint el van benne. 0-25-igeset nem nagyon találtam, 9-18-ig-os csak menetiránynak megfelelően lehet használni és nem dönthetó, ez attól függ, hogy mennyire használnám ki ezeket. 9-36-osat ha veszek, abba nincs annyi szűkítő és elég érdekes, hogy a 0-18-osban van, ami eleve kisebb szék, a nagyobb ülésben meg nincs?! Tapasztalatokat szeretnék olvasni. Köszönöm.

Besafe-re nincs pénzem! Nem kifejezetten márka ajánlást kérek tőletek, mert olcsó kategórásat fogok venni, és tudom, hogy sokan áldoznak erre, én nem vagyok a híve ennek, ha nem lenne biztonságos az olcsó, nem forgalmaznák. Igen, a teszteket én is láttam, de nem német autópályára akarom használni a széket, hanem betartott sebességkorláttal, városban, ahol nincsenek száguldó őrültek. Egy elégségest kapott szék is megvédi a gyermekemet. Korosztályilag érdekel, hogy nektek melyik vált be.


2011. márc. 31. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 0-18-as van, mivel az én lányom is utálja a hordozót... Mivel még nem ül stabilan, tökéletes neki!

Az, ami 25 ill. 36 kg-ig jó, felejtsd el! Nagyon-nagyon nem jók! Nem tartja a gyereket, kényelmetlen stb...Borzalom, akárki akármit mond!Vagy 0-18 vagy 9-18-as ülést vegyél, van annyiféle, mint égen a csillag, sokkal nagyobb a választék, de mindenképpen vidd magaddal a gyerkőcöt, és rakd bele az ülésbe! Az enyém pl. a 9-18 kategóriában a Bébé Confort Axissban ült csak nyugodtan, a többiben nem! A Naniát kifejezetten utálta, mind a 0-18, mind a 9-18-ban.Nem vettük meg egyiket se...

Végül egy Britax 0-18-at vettünk neki, de csak azért, mert anyuék, és anyósomék is beszálltak, és 1 db. még akciós volt (kiállítási darab volt)! Így egész jól jöttünk ki belőle, és imádjuk!!!

2011. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 9-36 kg-os van. Tetszik nekik, hogy jobban tudnak mozogni benne. Szabadabbak, mint a hordozóba.
2011. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 9-25kg-ig van pierre cardin.Most tanult ülni 7 hós, de 9 hónapos baba méreteivel, úgyhogy nekünk a kisebb szóba sem jöhet.
2011. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem most kezdett el ülni a babám, 8,3 kg, így gyorsan vettünk egy használtat, a hordozó már úgy is kicsi volt.

Mi a 9-18kgig mellett döntöttünk, mert Én nem tudom elképzeni, hogy hogy lehet jó egy ülés egy 3 kg-os, és egy 18 kg-os gyereknek is, hiába a szűkítő...

A bnőmék olyat vettek, és a 2 hós babájuk össze vissza lötyögött benne, még a szűkítővel is, szerintem kell, hogy tartsa a babát, még ha kicsit kényelmetlen is neki...

Mi sem tudtunk sokat áldozni rá, ezért vettünk használtat, és ez pedig dönthető menet közben is, és nem volt drága, 11 ezer ft volt, és nagyon szép állapotban van.


De gondolom ennél a méretnél se lesz jó olyan sokáig, mint írják, mint ahogy a hordozónál is előbb kell venni, mint 13 kg...:-(

2011. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pierre 9-18 kg, dönthető menet közben.
2011. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!