Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a babátokkal,...

Mit csináltok a babátokkal, ha nem hagyja abba a sírást és már izzad és vörös a feje?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felveszem, és énekelek neki, az általában bejön, ill. a vízivás is megnyugtatja. Nyilván attól is függ mennyi idős, de a ringatás, halk szó, dúdolás biztosan segít!
2011. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felvenném és megpróbálnám megnyugtatni. Bár én nem szoktam hagyni, hogy idáig fajuljon a helyzet. Nem beteg vagy ilyesmi?
2011. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, hogy amikor már mindent megpróbáltál és mégis sír, őszinte leszek: együtt sírok vele :(
2011. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem,azt hiszem túlpörgött. Túl sok inger érte. Hiába vettem fel és öleltem magamhoz,nyugtatgattam, semmi... Bementem vele a sötét szobába és cumit adtam neki, úgy tűnik ez most bejött. Csak kíváncsi vagyok kinek-milyen módszerei vannak.
2011. márc. 31. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányom az első 6 hétben ilyen volt, semmi nem jött be. Szerintem a cicit akarta folyton, mert csak attól nyugodott meg. Én meg olvastam a sok hülye szakirodalmat, hogyha nem tartod be a 3 órát a szoptatások közt, hasfájós lesz. De egy idő után már nem érdekelt, megkapta amit akart, onnantól volt csend. Pedig volt elég tejem. Általában a mellre tétel megnyugtatja a babákat.
2011. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ma tapasztaltam ezt meg... nekem alig van tejem, állandóan sírt a manó napok óta (két és fél hetes), hát gondoltam, ha úgyis üvölt, kipróbálom, hiába tudom, hogy üres a cici. Egy kevéske kijött neki, és megnyugodott. Egy időre csak, sajnos. :(
2011. ápr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sétálok vele a lakásban, kinézünk az ablakon (ha épp nem éjszaka van), bekapcsolom a magnót.

Mondjuk tegnapelőtt egyik sem jött be. :(

Úgy üvöltött, hogy semmivel sem lehetett megvigasztalni.

Aztán elfáradt a sírásban, majd elaludt. :)

2011. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én babám most 8 hetes, amikor rájön a sirás pl. fürdetés után öltöztetéskor annyira sir,hogy a feje már majdnem lila és levegőt se vesz, olyankor hosszan rá kell fújnom az arcára és észhez tér.
2011. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!