Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha orvoshoz kell mennetek...

Ha orvoshoz kell mennetek akkor kire hagyjátok a babát? Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

akinek nincsenek nagyszülők a közelben vagy jóbarát aki ismerné a babát...1 éves a kisfiam és egy csomó vizsgálatra kell mennem és beteg emberek közé nem szívesen hurcolom szegénykémet a másik meg az hogy még ugye elég öntörvényű,nem tud még türelmes lenni...

bébicsőszre nincs pénzem sajnos.

Ti hogy oldjátok meg?


2011. ápr. 1. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hurcolom magammal:( Igaz nem fertőző betegek közé kellett mennem, hanem mint labor, szemészet, bőrgyógyászat stb. Szerencsére türelmes és elnézelődik, viszek csomó játékot stb. 9 hónapos
2011. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Párom vigyáz rá addig.
2011. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megkérhetnéd valamelyik szomszédodat,biztos vigyázna rá.
2011. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg barátnő, aki ráér? Különben ha egyáltalán nincs más megoldás, kénytelen leszel vinni magaddal... Kérj időpontot vagy olyan időben mejn, amikor már kevesebben lehetnek a váróban! Nálunk sevolt más megoldás, így aztán tényleg mindenhová vittem magammal a kicsit... mivel ő szopizott, nem féltettem annyira a betegségektől... soha, semmit sem kapott el. Most már elmúlt 2.5 éves és még eddig beteg se volt... szerintem épp ezért. (Ja, különben még 3 nagy tesó is hordja neki a bacikat)
2011. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a férjemre hagytam olyankor a gyerkőcöt, meg a babázás alatt összeismerkedtem egy aranyos lánnyal, akinek hasonló korú gyermeke volt és néha ő is vigyázott a fiamra (meg persze én is az övére). Bár én csak fogorvoshoz jártam, ahol ugye nem igazán vannak fertőző betegek, de így sem lett volna szerencsés magammal vinni.
2011. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Vinném magammal de pajzsmirigy ambulanciára is megyek ahol ugye izotópokkal is dolgoznak.

Vérvétel is lesz,azt hiszem akkor oda elviszem...


Barátnőm fia lázas beteg,férjem dolgozik.

2011. ápr. 1. 09:11
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze,tudom én hogy a megoldások sora véges:barátnő,nagyszülők,szomszéd vagy viszed magaddal.Csak kíváncsi voltam más hogy oldja meg..
2011. ápr. 1. 09:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nincs segítségem és nem volt. Férjem dolgozott. Mindenhova vittem magammal, az asszisztens nénik mindég lefoglalták, imádták, hiszen sok helyen ritkán látnak babát. Még a nőgyógyászomhoz is vittem magammal. Segített is neki, ott állt mögötte,amikor a doki levette a kenetet rákszűrésre. Nagyon édes volt:-) Nagyon érdekelte a forgatható lámpa, amíg beszélgettünk azzal játszott.
2011. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is pajzsmirigyes vagyok és 10 hetes kora óta viszem magammal,mert nincs hova tenni,mindenki dolgozik!
2011. ápr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs segítségem, ilyenkor a férjem kijön a munkahelyéről arra az időre, aztán túlórában ledolgozza. Még jó, hogy a munkahelye ezt megengedi.
2011. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!