Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel jön ki a ruhából a baba...

Mivel jön ki a ruhából a baba kaka?

Figyelt kérdés

Nagyon tapasztalatlan vagyok még... Nem mostam ki azonnal, és most a rugin éktelenkedik egy sárga folt (mosás után) :(


Üdv: 3 hetes baba anyukája


2011. ápr. 1. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Vanish szappam
2011. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a vanish szappan vált be. Benedvesíted a foltot, bedörzsölöd ezzel a szappannal, kicsit állni hagyod és utána kiöblíted, majd mehet a mosógépbe a szokásos módon. Hatékonyabb, ha rögtön a folt keletkezése után kiöblíted és akkor dörzsölöd be vele. Ha már bele száradt nem biztos, hogy hiánytalanul ki fog jönni.
2011. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Wanish folyékony folteltávolító, rögtön áztasd be, aztán mosd ki. Lehet h elsőre nem jön ki de akkor másodjára már biztos.
2011. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tedd ki a napra száradni. Ha fehér, akkor úgysem szívja le a színét, ha színes ruha, akkor fordítsd ki.

Én az összes kakis ruhát napoztatom, hihetetlen, de tényleg eltűnnek a sárga foltok.

2011. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a vanish szappan vált be, úgy csinálom ahogy a második válaszoló.
2011. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vanish vagy caola szappan illetve Ariel folteltávolító
2011. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Sajna akkor ez már nem biztos, hogy orvosolható, de veszek olyan szappant.
2011. ápr. 1. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ajánlottam a napsütést.

Hidd el, hogy elmúlik a régi folt is, próbáld ki tényleg a ruha napoztatását. Pár óra a napon, és folt - nincs :)

Én épp ma is megnapoztattam egy kis bodyt és egy pólót, mert az egész kaki kifolyt hátrafele.

2011. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!