Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz a szemével később?

Mi lesz a szemével később?

Figyelt kérdés

Mi lett belőle?

A gyerekem szeme, ha rá nézek egyenesen a bal oldali egy picit oldalra néz, mint a másik, ez így marad vagy hozzá fog nőni? 5 hetes.


2011. ápr. 1. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
nálunk is ilyen probléma van,hozzáteszem,az én szemem is nagyon rossz.sokan mondják,hogy az újszülött picik sokat bandzsítanak,meg eleinte ki is nevettek,de én nem hagytam annyiban,elvittem egy szemészhez,aki meg is erősítette az igazamat.azt mondta, ,,belül,, nem lát problémát,de 1 évesen lehet ezt igazán diagnosztizálni és kezelni.vissza is viszem!!!
2011. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

A látást is tanulni kell. A picik szeme még nem mindig fixál tökéletesen, főleg, ha valamit nagyon figyelnek vagy nagyon közelről néznek. A két szem tökéletesen együtt mozogni csak kb. 1 éves kortól képes.

2011. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne izgulj, nekünk volt olyan kép, hogy olyan, de olyan bandzsa volt a fiam, hogy ihaj..mára tökéletes neki, 11 hós lesz.azt nem tudom pontosan, hogy meddig "normális" e ez, de a védőnő biztosan meg tudja neked mondani:-)
2011. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!