Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasi műtét után mikor emelhete...

Hasi műtét után mikor emelhetem fel 10 kg-os babámat?

Figyelt kérdés
Most volt a műtétem. A kislányom nagyon szeretne az ölembe jönni, amúgy is elég sokat volt ott, nagyon rossz, hogy nem tudom felemelni :(
2011. ápr. 2. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha leülsz és az öledbe mászik óvatosan, hogy a sebet ne üsse meg, már befészkelheti magát az öledbe :) Ehhez még emelni se kell.
2011. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne emelj még,inkább ülj le mellé a szőnyegre és úgy bújjon hozzád:)
2011. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Ezt te érzed. A nagyobb lányom 14 kiló. A császármetszés utáni nap már ült az ölembe, a műtét után 3 nappal már én vettem ki a kádból és vittem be a szobájába. A 6. naptól már rendszeresen vittem ölbe.

Az orvosom azt mondta, hogy nem vagyok normális, de szerinte is jelzett volna a szervezetem, ha ez nem ok neki.

2011. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én a császár utáni napon még ülni sem tudtam, nemhogy még a lányom az ölemben!!!!! Akkor te nagyon erős vagy :)
2011. ápr. 6. 21:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, és a műtét utáni 3. napon is még a kórházi ágyat nyomtam, csak egy hét után engedtek haza, tehát esélyem sem volt fürdetni...
2011. ápr. 6. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen műtét?

Nekem a laparoszkópiás epekőműtét esetén azt mondta a doki, hogy 2-3 hétig NE emeljek. Ezt be is tartottam. Az intenzív mozgást: torna, futást is csak 1 hónap után kezdem el.

2011. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is 15 kg a kislányom és a császár után 10 hetet kellett várnom, hogy felemelhessem
2011. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekemm is volt laparoszkópiás és még bélműtétem is :(( Megvárom legalább a 10 hetet, már ha kibírom... :)
2011. ápr. 7. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!