Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy a babámnak...

Honnan tudom, hogy a babámnak emelhetem a kaja adagját?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan emelte a hozzátáplálásnál a püréket. Most reggel kóstolgatunk új ételt és este a megszokott almát.

Esetleg, ha éhes akkor délutánra is kaphatna egy keveset?

Nem szeretném hamar leszoktatni a cicizésről. ( Igény szerint szoptatom.)


2011. máj. 31. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én délelőtt adtam nekik az új ételből,ha nem volt semmi gond vele,akkor kapott teljes adagot. Ha már ezzel kiváltottam egy étkezést,akkor az ebéddel folytattam. A szop.ást pedig reggel-este,illetve napközben
2011. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha előbb szoptatsz és utána esztek, valószínűleg sokáig fog szopni. Ha viszont tele hassal kezdtek szopizni, jóval hamarabb elmarad majd egy-egy szopi. Úgyhogy rajtad áll :) Ha éhes marad, úgyis mondani fogja, ezen ne aggódj.

Enyém most 10 hós, 5x szopizik, mellé 3x eszik rendeset. Most kezdek gondolkodni azon, hogy esetleg fordítva kéne lassan, mert így meg egész nap "eszünk" és sajna dolgoznom is kell. Csak én is sajnálom, mert szeretek szoptatni.

2011. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!