Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sír a babakocsiban. Hogy...

Sír a babakocsiban. Hogy szerettesem meg vele?

Figyelt kérdés
5 hetes a babám.Eddig 3szor voltunk sétálni.20 percig nyugodtan alszik,aztán elkezd sírni és semmivel nem lehet megnyugtatni csak ha kiveszem és cipelem.Egyébként itthon mindig hason alszik.Lehet,hogy nem bírja,hogy a babakocsiban háton van?Vagy a ruha túl sok és nem tud mozogni?
2009. febr. 27. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

hason is altathatod a babakocsiban,ha úgy szeret aludni!

nálunk,ha sír,annak okai:

1. éhes maradt

2. melege van (érdekes,a hideg nem zavarja)

3. unatkozik - ez 5 hetesen még nem valószínű)

4. valami megijeszti,pl. erős zaj


lehet még probléma:

ha hasfájós és evés után viszed le,akkor fájhat a pocija,ha hanyatt fekszik


remélem megoldódik a problémátok

érdemes eleinte mindig olyankor levinned,amikor tuti aludni szokott otthon

2009. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen csak meg kell szoknia.Nincs biztonság érzete.Nekünk 3 hónapos koráig ordított a kocsiban,aztán egyszercsak rájöttem hogy ha kiveszem és visszateszem amikor megnyugodott akkor tudja hogy ott vagyok és megnyugtatom ha kell.Így egy pár nap alatt megszokta.
2009. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 5 hónapos kisfiamat most kezdem a babakocsihoz szoktatni, kisbabaként egyáltalán nem volt meg benne. Most kezdi úgy-ahogy megszokni, most már lát rendesen, nem kell teljesen vízszintben lennie. Ő nem hogy 20 percet nem aludt, 5 percig sem volt meg visítás nélkül a kocsijában.
2009. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megfogadom a tanácsokat!Köszönöm!

Csak abba a sok ruhában nem mertem hasra rakni,nehogy baja legyen.

2009. febr. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!